Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki lehet bújni valahogy a...

Ki lehet bújni valahogy a gyerektartás alól?

Figyelt kérdés

A kérdés hallatán azt fogjátok sokan mondani hogy én milyen szar ember vagyok. De mielőtt ítélkeztek, jöjjön egy történet:


Néhány hónapja megismertem egy lányt, azonnal egymásba szerettünk. Le is feküdtünk, nem is egyszer, amikor az egyik haverom azt mondta hogy megcsal. Nem hittem neki, de megkérdeztem a barátnőm, összevesztünk rajta, majd kibékültünk. Eltelt néhány hét, a fejemben maradt a gondolat hogy "mi van ha tényleg, az a haver sose akart nekem rosszat és középiskola óta számíthattunk egymásra", emiatt egyszer megnéztem a barátnő telefonját és a Messenger tele volt meztelen képekkel. Ekkor szakítottunk, de vissza könyörögte magát én pedig hülye módon engedtem neki. Azt mondta hogy ezek képek, valóságban soha sem, amit nem hittem el neki, de adtam még egy esélyt.

Aztán múlt héten rajta kaptam hogy tűvel kilyukasztja az óvszereim. Összevesztünk, végül "elmondta" ( nagyon durva vita volt, de tettlegességig nem fajult, csak ordítottunk egymással ) hogy tényleg megcsalt, de nem akart elveszíteni és egy gyerekkel akart összekötni minket.

Azóta nem beszéltünk, végleg vége, lezártam és ezután nincs bocsánat.

Na mármost nem tudom mióta tartott ez a gumi lyukasztás, lehet hogy csak egyszeri és időben észrevettem, de lehet hogy már hetek óta csinálja, amióta megcsalt.


Ha valami úton módon besikerülne a gyerek, amit ő természetesen megtart ( és ebbe a magyar törvények szerint nekem nincs beleszólásom ), ha nem az az apa akivel megcsalt hanem én, akkor mit tehetek? Ki lehet bújni valahogy a gyerektartás- és nevelés alól vagy egy rossz r*b*nc ( elnézést a kifejezésért, de ez az ) tönkretette az életem?


2018. júl. 12. 13:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10# ennyi "pozitívum" van benne, ezekszerint az lett volna az első alkalom.
2018. júl. 12. 22:26
 12/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami veled történt, de ha megszületik a gyerek, akkor senkit nem fog érdekelni, hogyti mit akartatok. A gyereket el kell tartani, és ezt nem háríthadot sem rám, sem a többi adófizetőre. Ha a te pötsödből jött a kölyök, akkor a te pénztárcádból fog jönni a lovetta is.

És ez így van rendjén. Nekem nincs közöm a más zabigyerekéhez.

Imádkozz, hogy ne legyen terhes a csaj, vagy ha igen, ne tőled legyen az.

2018. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!