Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentést tehetek rágalmazá...

Feljelentést tehetek rágalmazás miatt?

Figyelt kérdés
Egy adott városban hulladékdíj tartozást kell szedjek. Mai nap becsengettem egy lakásba ahol a nő közölte hogy nem szándékozik fizetni, ezzel nincs is gond, viszont a következő utcára érve mögénk került egy rendőrautó aki közölte hogy többen jelezték hogy járom az utcákat pénzt kicsalva az emberektől. Végül kiderült az igazság de engem ez hogy csalónak titulált valaki bánt!
2018. júl. 14. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Tehetsz, de a koldulás bűn.
2018. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egészből csak az nem derül ki, milyen minőségben szeded a pénzt? Megbíztak, ez a munkád, van igazolványod, vagy te vagy a közös képviselő, tömbbizalmi vagy mifene?


Ha igen, miért nem igazolod magad a lakóknak mindjárt, ahogy ajtót nyitnak?


Ha nem, akkor meg miért szedsz pénzt?

2018. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerződést kötöttem, igazolványom és megbízó levelem is van. Mindig igazolom magam!
2018. júl. 15. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!