Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha drogosokat felügyel valaki?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm aki nem drogozik meg lett hívva egy gombázós "buliba". Mivel az a néhány srác akik ki akarják próbálni a gombát, tudják hogy nagyon jó és nagyon rossz is lehet a hatása, két "felügyelőt" hívtak akik nem drogoznak, csak vigyáznak nehogy baj legyen.

Na mármost ha nem lesz baj, egyértelmű hogy ismerősömnek se lesz következménye. De ha mégis történik valami, mire számíthat? Én próbálom lebeszélni hogy ne vállalja, bár azzal egyetértek hogy felügyelni kéne a drogozókat.

Kaphat érte valamit? Megbüntethetik?


2018. júl. 19. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Drágaságom!... Én se a Dob utcába járok-kelek, de ennél azért beavatottab vagyok. Semmi következménye nem lesz. Ő fog figyelni, hogy senki ne legyen rosszul.
2018. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1: Figyeléssel el lehet hárítani a rosszullétet? Wow...
2018. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# ezzel tisztában vagyok, de én a jogi következményekre gondoltam ha történik valami és mentő / rendőr kerül oda.

És ez a kérdés: lehet következménye ha a többiek drogoztak, ő tudott róla ( hisz azért ment vigyázni rájuk ) és nem tett semmit?

2018. júl. 20. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!