Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Milyen következményei lehetnek annak, ha drogosokat felügyel valaki?

Egyik ismerősöm aki nem drogozik meg lett hívva egy gombázós "buliba". Mivel az a néhány srác akik ki akarják próbálni a gombát, tudják hogy nagyon jó és nagyon rossz is lehet a hatása, két "felügyelőt" hívtak akik nem drogoznak, csak vigyáznak nehogy baj legyen.

Na mármost ha nem lesz baj, egyértelmű hogy ismerősömnek se lesz következménye. De ha mégis történik valami, mire számíthat? Én próbálom lebeszélni hogy ne vállalja, bár azzal egyetértek hogy felügyelni kéne a drogozókat.

Kaphat érte valamit? Megbüntethetik?

júl. 19. 23:35  Privát üzenet  

A válaszok
Drágaságom!... Én se a Dob utcába járok-kelek, de ennél azért beavatottab vagyok. Semmi következménye nem lesz. Ő fog figyelni, hogy senki ne legyen rosszul.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 20. 00:04 Privát üzenet
1: Figyeléssel el lehet hárítani a rosszullétet? Wow...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 20. 00:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1# ezzel tisztában vagyok, de én a jogi következményekre gondoltam ha történik valami és mentő / rendőr kerül oda.

És ez a kérdés: lehet következménye ha a többiek drogoztak, ő tudott róla ( hisz azért ment vigyázni rájuk ) és nem tett semmit?

# 3/3Időpont júl. 20. 00:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy barátomnak okoztam 8 napon túl gyógyuló sérülést. Milyen következményei lehetnek rám nézve?
Aki nem fizeti maga után a TB-t évek óta annak milyen következményei lehetnek? .
Baráti társaságban fű használat következményei?
Egy betörő le akar szúrni a lakásomban, de én előbb ölöm meg őt. Milyen következményei vannak?
Nagyszülőknek láthatási joga, megtagadása és ennek következményei?
Hogy tudhatom meg a neten egy fotorol hogy másolhatom-e vagy nem? Kis unokámnak masolnék egy képet a net-röl de nem tudom szabad vagy nem. A face-ra szeretném be tenni de nem...

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!