Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagykorú gyermek tartása?

Nagykorú gyermek tartása?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy kérdést, felhívták rá a figyelmem, hogy nem helyesen gondoltam, "eltartási szerződést" írtam, nem nagyon vagyok tisztában azóta sem ezekkel a dolgokkal, kereséssel kicsit tudom pontosítani mire gondoltam.


Itt az előző, helytelenül "eltartási szerződés" címen feltett kérdésem, a többi ugyanaz, csak a kérdés címét helyesbítettem.


Ahonnan másoltam, hogy mikor mi jár:

[link]


A helyzetem részletesen, link:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9418..



2018. júl. 20. 10:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem a lényeget ragadtad meg.

Még mindig az a probléma, amit csinál. Tegnap elbeszélgettünk ( ő ordibált, én próbáltam csak a helyzetet felvázolni ) utána nagy sietve kiment, kb fél óráig fogalmazott egy levelet nekem, ahol leírta mik a lehetőségeim.


Eddig nagyon támogatott abban, hogy összeköltözzünk a barátnőmmel, mostmár ( mivel semmi megoldás nem volt neki jo) vissza akar táncolni mindentől, de az hogy én egyetemre járok nem számít neki. “Dögöljön a szomszéd tehene is” alapon, olyat írt nekem, hogy ő már 20 éves kora óta fenntartja magát, én meg bőven túl vagyok azok. 21 éves vagyok, bőven túl vagyok, ja.

2018. júl. 22. 11:08
 12/13 kovpet ***** válasza:

"kb fél óráig fogalmazott egy levelet nekem, ahol leírta mik a lehetőségeim"


Felnőttként nem ő szabja meg a lehetőségeid, hanem te, a jog és az anyagiak.

2018. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, köszi.

Lassan, de már caak vége lesz ennek a sok marhaságnak..

2018. júl. 23. 05:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!