Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudok letölteni megfelelő...

Herczegh József kérdése:

Hol tudok letölteni megfelelő nyomtatványt ingatlan elővásárlási jogról történő lemondásról?

Figyelt kérdés
Ikerházban élünk és kell a szomszédtól nyilatkozat, hogy nem kívánja megvásárolni a házrészünket.

2018. júl. 24. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt vagy a neten. A gugliba írd bele amit keresel és nézz utána a felkínált lehetőségeknek. Miért más keresse meg neked?
2018. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést megelőzte a guglizás, sőt a jogiforum.hu-n sem volt ilyen nyomtatvány. Több oldalon csak olyan nyomtatványok vannak, amik osztatlan közös tulajdonú ingatlanra vonatkoznak, azért írtam a kérdés alá a kiegészítést. Nem tartozom azok közé, akik rögtön itt keresnek megoldást, de ez esetben úgy érzem, hogy akár órákat is megspórolhatok, ha itt valaki segít.
2018. júl. 24. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha mindezeket odaírtad volna a kérdésedhez, akkor talán lett is volna valaki aki válaszol, mert így mindezeket másnak is meg kellene néznie, holott te már megnézted és tudod, hogy nem kell vele fáradni. Miért kellet nekem erre külön rákérdezni?
2018. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat. Amennyiben lenne lehetőség változtatni a kérdésen, illetve a kiegészítésen, akkor megtenném. Amikor kiírtam a kérdést, nem arra gondoltam, hogy helyettem bárki is keresgessen, hanem arra, hogy aki hasonló helyzetben van, vagy volt, az tud segíteni. Igazad van, bár ha bárki is keresgélne a gugli-ban, az csak az illető hasznára válik és nem kárára.
2018. júl. 24. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy nem bántásként írtam amit írtam. Csak már te is láthatod, ha nem elég egyértelmű a kérdésed akkor nem jön rá válasz. Bár az is igaz, hogy lehet csak nincs olyan aki tudna benne segíteni.
2018. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az utóbbi lehet. Nem baj, arra gondoltam, hogy a nem megfelelő nyomtatvány szövegét átszerkesztem és utánajárok, hogy megállja-e a helyét, illetve van-e esetleg formai kötöttség. Majd meglátjuk.
2018. júl. 25. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2018. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!