Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetésre számíthatok,...

Milyen büntetésre számíthatok, kisebb értékben elkövetett lopásért?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm!

Sajnos volt egy nagy hibám,egy áruházban kasszásként átengedtem kosarat egy ismerősömnek, 2x játszottuk el ,lebuktunk, nekem már megvolt 1x a kihallgatás ,kisebb értékben elkövetett lopásért+gyanusítottként az ismerősömnek is hamarosan lesz

Az érdekelne a legjobban milyen büntetésre számíthatok? Diákmunkán voltam,mivel középiskolás vagyok,19éves

Előtte semmilyen problémám nem,volt a hatósággal! +Leírták a vallomásomban hogy megbántam az egészet.

Illetve: 120.000ft-ról van szó!

Ha esetleg pénzbírság kb mennyit kaphatok?

Előre is köszönöm a válaszukat!



2018. aug. 1. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

#8,#9, #10-nek:

Ismered a mondást? Sok kicsi sokra megy. A napi 10-est simán össze lehet hozni egy jó, gyakorlott társsal. Számolj kicsit! Persze vevő is kell a cuccra! Időtlen időkig játszható, ha nem hibázol.

2018. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ez nem menő, ez gáz. :D
2018. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!