Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy kutya megöli a betörőt,...

Ha egy kutya megöli a betörőt, vagy akár egy gyereket aki átrugta a labdát és átmászik, milyen jogi következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Engem felelősségre vonhatnak? (Jól nézne ki...)

A kutyát elaltatnák?


Mégcsak nem is kell valami brutális harci kutya, elég ha a lábán/kezén elharap egy eret, foga minden kutyának van, és ha a betörő életképtelen és nem szorítsa le a testrészt és hív magára mentőt azonnal, esetleg továbbharcol a kutyával, ~10perc és elájul, elvérzik.


Történt már ilyen Magyarországon?


2018. aug. 1. 23:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Haha, nem leszek normálisnak titulálható a válaszommal, de gondoljatok bele.

Az én magánterületemre jön be egy betörő vagy valakinek a kölke...nem az én felelősségem más neveletlen gyerekére figyelni, a betörő pedig magának köszönheti, amit kapott. Ha ezért engem számoltatnának el, akkor megkeresném a gyereket és szétverném a szüleivel együtt. Aztán legalább joggal kaptam az arcomba én is a feljelentést. Ha már velem b..zakodnak, és még engem akarnak ezért elcsukni, akor előtte biztos tennék valamit velük, csak hogy legyen is okuk rá.

2018. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*lecsukni
2018. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*akkor
2018. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Kalányos Pikacsu Dzsémszbond ,😂😂😂😂😂😂😂 szakadok
2018. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy hulla(dek) egeto eltunteti a problemat. Njncs nyom,nincs problema.
2018. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!