Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet-e ennek bármiféle...

Lehet-e ennek bármiféle következménye? Be tud perelni, fel tud jelenteni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy facebookon eladtam egy telefont, a hirdetésben annyi volt, hogy eredeti dobozával és papírjaival együtt adom. Találkoztam az úri emberrel, oda adta a telefon árát, de előtte megnézhette, kipróbálhatta a telefont és csak ezután adta oda az árát. Utána elváltunk és nemsokára jött az üzenet, hogy gyári töltőt nem adtam hozzá ( egy szóval se mondtam hogy adok, nem is volt a hirdetés szövegében) aztán jött a következő, hogy észrevett egy zöld foltot a kijelzőn stb... és mondta hogy majd megtalál engem, meg hogy csaltam, átvertem és hogy ezért megüthetem a bokámat. Majd ne lepődjek meg ha kopogtat az ajtómon. Lehet ebből bármi féle problémám ? Egy használt telefont vett, nem értem mit várt, jóval áron alul, ráadásul a telefon, tényleg jó állapotban van.
2018. aug. 12. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tud, tipikus szärházinak tűnik, aki bepróbálkozik minden vásárlás után, hátha megtarthatja az árut meg a pénzt is. le kell szarni.

mekkora összegről van szó egyébként?

2018. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20.000 Ft-ról és most csalással vádol, hogy én nem olyan telefont adtam el neki, mint amit állítottam stb.. stb..., de én nem tettem ilyet... csak nem szeretném, ha bármibe bele keverne, adásvételi szerződés sem volt, semmi.
2018. aug. 12. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tud tenni. Ahogy előttem írták, csak bepróbálkozik nálad. Az ilyenek ebből élnek, vesznek ilyeneket, bepróbálkoznak az eladónál, hátha visszaadja a pénzt (de a terméket nem akarják visszaadni természetesen), aztán ők is felrakják az internetre és eladják.
2018. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!