Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyezhetek ki magánerdőbe...

Helyezhetek ki magánerdőbe kifeszített drótot a motorosok ellen?

Figyelt kérdés
Sz*rnak a táblákra...
2018. szept. 3. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Nem okozhatsz életveszélyt.

2018. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem!

Még akkor sem, ha a bejáratnál kiírod, hogy

"Motorozni csak saját felelősségedre! Az erdőben több helyen drótok vannak kifeszítve!"

Ez azért egy próbát megér!:)

2018. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Tilos.

Viszont ha folyamatosan ugyanazon a helyen térnek be oda akkor helyez ki inkább valami kerékroncsoló eszközt.

2018. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
26%
Mi lehet annyira fontos egy erdőben, hogy inkább elmetszed valaki nyakát, hogy ott helyben elvérezzen? Kerítésről hallottál már?
2018. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Utálom a motorosokat, de az életét senkinek sem veszélyeztetheted.

Én bekeríteném az erdőmet. Az átvezető úttól oda-vissza 100 méter kerítés már nem éri meg hogy megkerüljék.

2018. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem tenném, bár úgy látszik, nem sok jár érte, igaz, régebbi eset.

[link]

2018. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kerékroncsolóra szavazok, de rendesen rögzítve a földhöz, nehogy a kerék elrepítse. Ha egyszer a kiserdőből kell hazatolni a motort, mert defektet kapott, az elég jó lecke.
2018. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Inkább csinálj pár száz vassulymot (én ezt a nevét ismerem) és szórd szét amerre járnak. A linkelt oldalon királydinnye.


[link]

2018. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen! Sőt, áshatsz rejtett karós vermeket, helyezhetsz ki taposóaknákat, de a legbiztosabb az, ha elbújsz egy vadászpuskával, és aki arra jár, agyonlövöd.


Alapvető emberi jognak számít, hogy megölhetsz mindenkit, aki belép az erdődbe. Sőt, ha kinyírtad, azzal automatikusan megszerzed az összes vagyonát és a feleségét.

2018. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Tehát meg akarsz ölni valakit? Ezen gondolkozol? Igen megteheted és ülsz majd érte. Gyilkosság előre megfontolt szándékból tetszik?
2018. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!