Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyezhetek ki magánerdőbe...

Helyezhetek ki magánerdőbe kifeszített drótot a motorosok ellen?

Figyelt kérdés
Sz*rnak a táblákra...
2018. szept. 3. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze. De ha utána a családja a te nyakad és egy fa ága közé feszít ki drótot, nem lesz olyan vicces.

Ez amúgy remélem nem komoly kérdés.

2018. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
23%

Na jó én ezen most kicsit kiakadtam... Ez komoly kérdés?

Én egy motoros lány vagyok szóval kicsit elfogult lehetek, de ha zavarnak a motorosok akkor ki kell nyírni őket? Azt akarnád hogy valakinek a fia/lánya elvérezzen azért mert belehajtott valami drótba amit egy ember kifeszített mert nem tudja rendesen megoldani a helyzetet? Ez lehet az egyetlen megoldás? Kinyírni? Vagy sérülést okozni neki?


Nem kell semmi károsító dolgot csinálni sem a motorban, sem az emberben. Megértem hogy zavar, ezért szerintem inkább kerítsd be a területet. Elmondanám hogy 100 m nem lesz elég mert azt simán megkerülik ha nagyon be akarnak jutni. Motorral 100 m semmi. Szóval tegyél oda valami nagy kerítést.

2018. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

12-es kislány

Drótot tiltottam én is de a kerék roncsolót támogatom.

Tudod nekem milyen jól eset amikor a drága friss tölgy telepítés egy részét szórakozásból kitaposta egy "vagány" motoros.


Miután egyszer kiraktuk a "csillagot" és tolhatta haza 2 kilométeren keresztül azóta valahogy nem szórakozik azzal, hogy másokat károsítson.


Mellesleg 12-es kislány a kerítés nem megoldás, mert néhány idióta miatt költsön rengeteg pénzt a telepítésre és utána folyamatosan költsön a javításra és a büntetésre.

2018. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%

/12-es ,,kislány" (xd) vagyok/

13-as ,,nagyfiú!

"

És mondjuk ha csak rájuk hívná a rendőröket? Amikor ott nagyban károsítják a kis aranyos erdőtöket?


Akkor sem az a megoldás hogy drótokat kifeszíteni és kinyírni...

2018. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kislány tudod nekem van máshol is dolgom nincs időm napokig figyelni egy területet az isten háta mögött hogy mikor jár arra néhány nem oda illő egyén.

Rendőrök meg a csodakocsikkal nem nagyon fognak kimenni oda mert az első 10 méteren elvéreznének.

Kerék roncsoló még nem ölt embert úgyhogy már megint csak süketelsz

2018. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

15-ös


Ezek szerint te is ezt az oldalt nézed állandóan és nincs életed😂 Szerintem vegyél egy motort, az majd boldoggá tesz😂

2018. okt. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%

16-os

Tudod esős időben hétvégén munkaszünetem van és nincs kedvem ázni.

Kocsimat isten nyugasztalja egy motoros törte össze azóta ki nem állhatom a motorokat.

2018. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!