Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet baja a testvéremnek ezért?

Lehet baja a testvéremnek ezért?

Figyelt kérdés
A testvérem hivatásoskent dolgozik.. A párom sajnos börtönbe került. Ha átvilágítjak őket, lehet abból baja h én beszélőre járok mint testvére? Ilyenkor ugye a családot is nézik úgy tudom.
2018. szept. 5. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
A tesód egy lotyó? Szerintem ez ott még előny is...
2018. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vicces vagy... Rendőr
2018. szept. 5. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
A "hivatasoskent dolgozik" a prostitualt szinonimaja, szoval ezt gondold at megegyszer, nem vilagos, hogy mi a helyzet. Rendor vagy utszeli most akkor?
2018. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen..
2018. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a tarifája?
2018. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hivatásosnak kötelessége jelenteni, ha közvetlen hozzatártozója ellen bűntetőeljárás indul, vagy büntetőbíróság elítéli. A testvér "párjja" nem feltétlenül közvetlen rokon, de én a helyébe tennék egy jelentést. (Mellesleg a párom megnevezés arra utal, hogy max élettársi kapcsolatról van szó)
2018. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!