Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért fizetjük az egészségbizt...

Ezért fizetjük az egészségbiztosítást?

Figyelt kérdés
A mamámat rákkal diagnosztizálták és megműtötték. Gondolta ő hogy a kis nyugdíjából megengedheti és műtétet végző illetőnek adott is 30.000 Forintot. A műtétet követően napokig bent kellett maradnia a kórházban, amire naponta 5.000 Forintot számoltak fel. Kérdezem én, miért fizetjük az egészségbiztosítást, ha még egy napi átlagkeresetnek megfelelő összeget azért napi szinten legombolnak egy nyugdíjas asszony ellátásáért?
2018. márc. 7. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem magánklinikára kell járni...
2018. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem magánklinikára járunk
2018. márc. 7. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Ami adott az orsvosnak, azt feketén adta, remélve (ROSSZUL), hogy plusz szolgáltatásban, extra odafigyelésben lesz része.

Ebből a pénzből a költségvetés, vagy az egészségpénztár nem részesül.


Amit pluszban fizet, az törvényes, tehát a jogalkotót (parlamenti képviselőket) kell felelősségre, kérdőre vonni, mert ők hozták a jogszabályt, ami alapján beszedik a napi 5000 Ft-okat.

2018. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Valamit nagyanyád benézett.

Amúgy köszönd meg a sok segélyen tengődőnek.

Kb plusz egy millió embernek fizetjük a TB ellátását, akik csak vannak és élősködnek.

2018. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Habár a hozzászólásod lepontozásától kapott erekciómat lehet hogy csak magánklinikán tudják majd kezelni
2018. márc. 7. 21:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem remélte hogy kiemelkedő szolgáltatásokban lesz része. Abban a gyenge pillanatában, a betegségtől letörve, a halálfélelem rémületében csak a megmentőjét látta a férfiben
2018. márc. 7. 21:43
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kértétek, hogy a nagyi egy vagy maximum kétszemélyes szobában legyen?
2018. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, én nem magyarországon élek, de szerintem csak berakták akárhova a műtét után
2018. márc. 8. 09:13
 9/11 kovpet ***** válasza:
Ha "felszámoltak" 5000 Ft-ot, akkor arról kapott számlát, azon meg rajta van, hogy mire kell fizetni. Nézzétek meg.
2018. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Magyarul fingod nincs semmiről, csak hőbörögsz ész nélkül.
2018. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!