Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt megtehetem? (Jogilag)

Ezt megtehetem? (Jogilag)

Figyelt kérdés

Van egy lany ,borzaszto sokszor kicseszett velem es alapbol is nagyon irritalo szemelyiseg. Na most errol a lanyrol kerult fel az internetre egy erotikus video (eppen cumizik). En megtehetem ,hogy ezt az erotikus videot megosztom? Esetleg olyan helyeken ,ahol az ismerose/szulei is lathatjak? Ugyebar a feltolto nem en vagyok ,ahogy a keszito sem ,tehat bajom nem lehet belole ,ugye? A video nyilvanos ,barki szamara hozzaferheto.

Illetve ha a lanynak elkuldom ezt a videot (nemtudja ,hogy fentvan neten) Snapchaten (a Snap neve szinten nyilvanos,barki lathatja) akkor az zaklatasnak szamit?


Itt senkinek nem kuldom el sem a lany nevet sem pedig a videot ,szoval felesleges ezzel kapcsolatban irogatni.

A lany tenyleg sok bosszusagot okozott nekem ,szoval szerintem megerdemli.

A dolog jogi oldala erdekel. Nem tilthatom meg ,hogy leirjatok a szemelyes velemenyeteket rolam,de az ilyen valaszokat figyelmen kivul fogom hagyni.


2018. szept. 6. 02:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Más megítélés alá esik, ha 18 év alatti vagy ha felnőtt.
2018. szept. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem megosztani bármit lehet.

Ha bűncselekmény a "fentléte", azt nem te követted el, megosztani valamit pedig nem bűncselekmény, tehát bek..hatják! De ne töltsd le magadnak! Az már bűncselekmény!

2018. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
linkeld mar:D
2018. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Molyember ***** válasza:
61%
Arányban állnak a bűnei a bosszúd mértékével? Vagy azzal a folyamattal, amit majd az elindít? Ne felejtsd el, hogy bár a videóhoz semmi közöd, de te fogod megosztani, amit előbb-utóbb meg fog tudni. Felkészültél arra, amit majd tőle fogsz kapni viszonzásul, amiért (esetleg) tönkrevágtad az életét? Én pl. lehet, hogy megölnélek, vagy megnyomorítanálak a helyében, ha jogi utat nem találnék, pedig nagyon békés ember vagyok. "Mielőtt bosszút állnál valakin, két sírt áss!" Konfuciusz. Kicsit gondolkodj, mielőtt cselekszel, mert a végén rosszabul járhatsz, mint ő.
2018. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint üzletszerzői tevékenységet kívánsz folytatni.
2018. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha megöli, vagy megnyomorítja az "áldozat", azért már az "áldozatnak", vagyis az áldozatból lett későbbi tettesnek kell felelnie.

Persze ezzel az "áldozat" nem lesz előbbre.

2018. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#1 - Ez teljesen mindegy ,ha en csak megosztom,nem? Nem kell tudnom a korat. Senki sem tudna bizonyitani ,hogy tudom hany eves.

#2 - Miert buncselekmeny ha letoltom? Nyilvanos tartalmat szabadon megoszthatok,letolthetek,nem?

#3 - Nem :D

#4 - Sajnos meg fele aranyban sem allnak... Pont az a vicces ,hogy ellenem nem tud semmit tenni,annyi emberrel beszel/beszelt es annyival b∆szott ki ,hogy talan nem is emlekszik ram ,ezenkivul mar akkora tavolsag van koztunk,hogy a kis rajongotaboraval lesz0phatja magat,ennyit senki se fog utazni miatta. Nekem meg nincsenek olyan dolgaim amit szegyenlek/titkolok,plane olyan nem amirol tudhat. Nem en vagom tonkre az eletet. O csinalta amit csinalt. A videoban latszik,hogy latta ,hogy videozzak,csak arrol nemtud ,hogy fel is kerult a netre.

#5 - Te miről beszélsz?😅

#6 - Dehogy nyomorit meg. Igazabol egy ostoba nagykepu kis p1csa ,akinek abbol van "ismertsege" ,hogy az osszes kepen kint a csocse. Ami egyebkent azert nagy ,mert a csaj sem vekony.


(Nincs bajom a ducibb lanyokkal ,csak szerintem undorito ,ha ugy fotozza magat ,hogy a melle nagynak latszik ,de az valahogy nincs a kepen ,hogy mekkora hasa van es mennyit mutat a merleg)

2018. szept. 6. 12:02
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Tehát van egy videód amid megosztanál anonym, de nem tudod hogy ha lebuksz, akkor mennyire fognak fszrahúzni miatta. Értem.


Ha tévedek, akkor mutasd a linket. Ha interneten talált dolgot osztasz tovább akkor nem követhetsz el semmilyen bűnt, mivel ami itt fenn van, az olyan mintha az utcán lenne. Az sem bűn, ha az utcán odaszólsz a haverodnak, hogy "Nézd már azt a csajt, vagy nézd már azt a csövest" stb. Ami egyszer felkerül, és esetleg jogsértő, csak azt lehet elítélni aki feltöltötte. Aki küld egy linket róla azt nem, mivel nem tudhatja a felvétel, vagy a tartalom hátterét.


Úgy hogy vagy mutasd meg, vagy menj máshova kamuzgatni a gyerekes bosszúddal.

2018. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 - Tudod volt 1 valaki ,aki privatban irt egy kisebb regenyt ,es pontosan tudta ,hogy kirol van szo, csak a videot nem talalta meg ,mert ahol o latta korabban onnan torolve lett. Na neki elkuldtem. Neked nemfogom. Ha nemhiszed el ,hogy netes video akkor ne hidd ,nekem nemlesz rosszabb sem a kedvem sem az eletem.
2018. szept. 6. 21:08
 10/23 anonim ***** válasza:

# 9


értem, tehát akinek köze lehet a videóhoz, tehát nagyobb eséllyel buktathat le, mert már kapcsolatba lépett veled is, és a lányt is ismeri annak elküldöd, de anonym, ismeretlen embereknek nem mersz megmutatni egy neten talált videót :D


Apukám te zseniális vagy :D Számolj utána a dolgoknak, mert így pont azt csinálod ami nem biztos, hogy jó.

2018. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!