Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek megfelelő Ahmed...

Szerintetek megfelelő Ahmed H. ötéves börtönbüntetése, vagy sok, esetleg kevés?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, aki három évvel ezelőtt a röszkei zavargásoknál rátámadt a rendőrökre és uszított is.

Jogos a terror vád szerintetek?



2018. szept. 20. 22:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
28%
Sok, mivel ott helyben kellett volna megkínálni a szeme között távcsövessel meg az összeset amelyik ott volt és részt gett benne. Támadás érte az országhatárt, rendkívüli állapotot hirdetni, statárium helyben.
2018. szept. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ha kiszabadul, akkor ki lehet majd toloncolni, vagy meg kell adni neki a menekültstátuszt?

Törvénysértéssel kiérdemli és majd muszáj etetni, itatni élete végéig, meg potyalakást adni neki?

Hiszen Oszama testőrét is szabályellenes volt kitoloncolni.

Mi lesz vele, ha kiengedik?

2018. szept. 21. 07:31
 13/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Terrorizmusért kevés. Hangulatkeltésért, garázdaságért (másokhoz képest) sok. El "kellett" ítélni, különben kicsit megbomlik a rendszer. De mégsem lehetett lesittelni 20 évre, mert az már túlzás.
2018. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
4%
Terrorista, tehát tényleges életfogytiglan járna neki, de csak azért, mert halálbüntetés nincs. Az ilyen nevetséges "büntetések" is mutatják, hogy a Fidesz a terroristákkal van.
2018. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%
Ez, simán cirkusz a népnek, legyen min csámcsogni, mit a kérdésből is látszik.
2018. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Csámcsogni?

Engem tényleg érdekel, mi a véleménye az embereknek?

2018. szept. 21. 09:09
 17/31 anonim ***** válasza:
20%
Európa gyengeségéét mutatja az, hogy nem ítélték halálra, igenis szükség van a halálbűntetésre is.
2018. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ne már, azért mégsem robbantott, vagy máshogy gyilkolt.

A középkorban ítéltek mindenkit halálra és hogy mégis legyen valami különbség, a kínszenvedés mértéke jelezte a bűn nagyságát.

Szerintem az öt év stimmel, harmadolva már nem tudom, bár ha nekem kellene leülni, azért, mert megdobáltam néhány rendőrt, akkor elég szigorúnak találnám.

Fradi meccsen is volt már hasonló.

2018. szept. 21. 11:21
 19/31 anonim ***** válasza:

19

Azért az nem annyi volt, hogy "megdobáltam néhány rendőrt".

2018. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Persze, uszított is, főkolompos volt, de lényegében senkinek nem történt semmi komolyabb baja.

Nem vagyok mingránspárti, engem az zavar, hogy a határsértők simán megússzák, illedelmesen visszakísérik őket és azzal el is van intézve, másnap újra megpróbálja.

Azért valamit mégis ki kellene szabni rájuk a törvénysértésért.

2018. szept. 21. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!