Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kissebb bűncselekménynél...

Ha kissebb bűncselekménynél nincs bizonyíték és nincs elkövető, azután hogy lesz tovább?

Figyelt kérdés

A rendőrség lezárja tetteshiány nélkűl a nyomozást? Az iratokkal mi lesz?


Vagy akkor is lesz bíróságon is tárgyalás és a bíró sem talál bizonyítékot hogy lesz?



2018. szept. 23. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Tettes ismeretlen, ügy lezárva.

Vagy is, az egész félre téve. Volt olyan, ezt meg kaptam, majd 3 év múlva elkapták a tettest teljesen más ügyben és az én ügyem is kiderült. Utána jártam tárgyalásra. Nincs annyi rendőr, hogy apró dolgokkal sok időt dolgozzanak.

2018. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első helyesen írta. Ha elkapják más miatt és rá tudják varrni, akkor előveszik az ügyet.
2018. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is kapsz majd egy ilyen levelet, aztán kész:


[link]


Épp most kaptam kézhez én is, tojnak ezek mindenre, lezárják aztán cső.

2018. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a Magyar rendőrség.

Nem a rendőr tud segíteni,hanem nekem kell tennem,hogy ne legyek bűncselekmény áldozata.

2018. szept. 27. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. Nem tudom, mással mi a helyzet, én már fordultam párszor a rendőrséghez különböző ügyekben, SOHA nem csináltak SEMMIT.

Kilakoltatni bezzeg van eszük...

Mindegy, nem offolok tovább.

Sajnálom hogy ilyenek, átérzem a helyzeted. :(

2018. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!