Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyerektartás ítéletben figyele...

Gyerektartás ítéletben figyelembe veszi e a bíróság, hogy az ex szerintem túl sokat költ feleslegesen a gyerekeinkre?

Figyelt kérdés
Nem isznak akármilyen tejet, nem jó a párizsi hanem sonka, külön angol kell szerinte a gyereknek, meg lovagolni jár. Ezek szükségtelenek szerintem, nem létkérdés! Ezek alapján esélyes hogy kevesebb gyt-t kell fizetnem mint amit az exem kér???
2018. okt. 3. 20:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
4%

Ha ez volt az életszínvonalatok mikor együtt voltatok, akkor reális, ha még nem, akkor eléggé szopatás szagú. A kaja/innivaló egy bizonyos fokig indokolt, de aztán rongyrázás. A lovaglás sem létszükséglet.

32/f

2018. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
98%
Hadd tegyem hozzá, szaporodni se lett volna létkérdés, sőt, megnősülni se! Meg gondolom, azok a dolgok se létkérdések, amikre el akarod verni a pénzt, amit a saját gyerekeid kajáján akarsz megspórolni. Féregnyúlvány.
2018. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
97%
A jó és egészséges ételek fontosak. A sport fontos. Az angol nyelv nagyon fontos a mai világban. Semmi feleslegesre nem költ az exed
2018. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%

A lovaglás az úszás után a legjobb sport. Az angollal kitárul a világ. Én is tudom, milyen a hulladék olcsó tej és a normális tej közötti különbség. Én csak Pick szalámit eszek, mert csak az finom az ilyen felvágottas-szalámis témák közül.

Meg aztán... Jól teleélvezted az exedet, miközben ő fájdalommal megszülte a gyerekeiteket, és te most a pénzen hisztizel? Ne már... :D Nincs elég férfiatlan pasi, még apaként sem vagy képes megállni a helyed? Remélem, a volt nejednek jó kis summát ítél meg a bíró. (A vicc az, hogy nagyon nem vagyok nőpárti, és a gyerekeket sem csípem, de azért amit itt leírtál, az röhejes RÁD nézve.)

2018. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
96%

Szoval a gyerekeid eljenek minimumon, havi 20 ezerbol. Mit szolnal, ha te kapnal ennyit es neked kene oket nevelni.

Tudod, a nevelo szulo inkabb termeszetben jarul hozza a gyerek nevelesehez. O mos, foz, tskarit, foglalkozik veluk. O nem tud potmunkat vallalni, mert menni kell a gyetekekert.

Te meg eled a vilagot, a gyereknek jo lesz a legolcsobb parizsi is. Ritka gusztustalan vagy.

Meg jo, hogy nem jossz azzal, hogy ebbol a rengeteg penzbol jar meg fodraszhoz is az ex nejed. Remelem kamu a kerdes.

2018. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
10 éve lovagol! De igy visszamenőleg is egy vagyont kell fizetnem!!
2018. okt. 3. 20:34
 17/39 A kérdező kommentje:
Ruha évi 50e Ft??? Meg nyáron 2x tábor, minek? És olcsóbb albérletbe is mehetett volna! Ráadásul 2x annyit keres mint én! Miért nem veszik figyelembe a rászorultságot?
2018. okt. 3. 20:38
 18/39 anonim ***** válasza:
95%

A bíróság sok mindent mérlegel ilyen esetben (a közös életszínvonalat, a te lehetőségeidet, etc).


Önmagában a gyerektartás nem a luxusra, hanem a megélhetésre kell, de 20-nál biztos többe fog ez kerülni neked, kivéve, ha minimálbéres vagy, akkor megúszhatod ennyiből.

2018. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel?
2018. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

Oké, mennyi a te fizetésed és mennyi az övé? (amúgy a gyerektartás úgy van, hogy amennyit a hapsi fizet, annyit anyu is elkölt a gyerekre)

32/f

2018. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!