Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyerektartás ítéletben figyele...

Gyerektartás ítéletben figyelembe veszi e a bíróság, hogy az ex szerintem túl sokat költ feleslegesen a gyerekeinkre?

Figyelt kérdés
Nem isznak akármilyen tejet, nem jó a párizsi hanem sonka, külön angol kell szerinte a gyereknek, meg lovagolni jár. Ezek szükségtelenek szerintem, nem létkérdés! Ezek alapján esélyes hogy kevesebb gyt-t kell fizetnem mint amit az exem kér???
2018. okt. 3. 20:17
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
100%

A gyerekek véleményét mindenképp figyelembe veszik, így kicsi az esély a váltott elhelyezésre. Sajnos egy 2-3 szobás albérlet rezsivel ennyibe kerül most, mondjuk ez nem lesz releváns az elhelyezésnél, meg az sem, hogy milyen kaját vesznek. Az viszont igen, hogy két iskolás gyereknek mekkora a költsége...ha 120 ezernek veszik a 40%-át még akkor sem jársz a költségek felének közelében sem. Az iskolás gyerekeimre szeptember hónapban csak az iskolába fizettem vagy 30ezer/főt. Menza, sport, osztálypénz, színház...stb. Mi ezen nem spórolunk, mikor mindenki megy az osztályból, meg évek óta sportolnak. És ehhez jön még a többi, kaja otthon, rezsi, bérlet, ruhákat, ha kinövik, egyéb sulis cuccok. Sok a költség, és mivel a te gyerekeid is, részt kell vállalnid benne, függetlenül attól, hogy kevesebbet keresel most, mint az anyjuk.

Te mennyi gyerektartást tartanál elfogadhatónak egyébként? (csak kíváncsi vagyok...)

2018. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
20-20-at ítéltek mrg ideiglenesen! De szerintem havi 19e Ft-ből kihozható egy gyerek szülőnként. Be is adtam hogy milyen kiadások szükségesek gyerekenként. Meg kapja a családit is!
2018. okt. 3. 21:16
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha havi 19 ezer elég egy emberre, aki a te gyereked, akkor egy másikra is, aki te vagy.

Azt nem is mered leírni, hogy a 120-on felül mennyit kapsz kézhez.

Sajnálod tőlük a betevő falatot is, és csodálkozol, hogy nem akarnak veled élni? Pár év, és elhajtanak a vérbe, látni se fogod őket.

De legalább megmarad a pénzed...

2018. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
95%

" Nem kell draga halat venni meg folyton zöldséget."


Ó te szent Magasságos!

2018. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
92%
Minek csináltad meg? :D JAh hogy az óvszer minek? :D...
2018. okt. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellett volna anno az óvszeren spórolni... Neked nem való gyerek amúgy se.
2018. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
95%
Szegény gyerekeid. Az apjuk azt akarja, hogy egy lyukban kucorogjanak, az 500ft/kgos párizsin, amit a kutyámnak nem adnék, és hogy ne tanuljanak, fejlődjenek, gyarapodjanak, hogy nyáron ne szerezzenek élményeket, hogy éppen olyan szar emberré váljanak, mint te. Az exed helyében leperélnem a gatyád is, a gyerekeid helyében meg szóba se állnék veled.
2018. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2018. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
94%
A saját gyerekeidről van szó. Gondolom nem nagyon foglalkozol velük az írásod alapján és még az anyagi felelősséget is le akarod rázni. Na szép egy gerinctelen ember lehetsz. Azt hiszed havi 20ezer a te felelősséged az egészből?Kívánok neked életed végéig minden napra párizsit száraz kiflivel.
2018. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!