Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kerti termés kit illet meg?...

A kerti termés kit illet meg? Csak az ingatlanba bejelentett, ott életvitelszerűen egyedül élőt, avagy örököstársát is?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Én hírhedt vagyok a jóindulatomról, de most azt mondom, remélem, mind egy szemig megrohad a termés, mielőtt eldöntitek, kit illet meg.
2018. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Még csak beleolvastam a válaszokba, de ne mértem, miért vesztetek össze egymással.


Egyébként adtam belőle másoknak. Plusz volt, aki bartelbe beleszámította. Más meg jó pénzeket keres rajta egyébként, de az ő dolguk.


A kaszálás hogy jön ide? Ismerek olyat, aki mindenbe beleköt, pl a használat miatti amortizációba is. Rengeteg levelet takarítottam össze a kertben egyébként. Végül is most ki szólt itt be kinek? Ezt se értem. Én nem, az tuti.


Viszont azt sem értem, min vesztetek össze...


Miért nem kaptam normális válaszokat, ez rejtély... Unatkoznak megint a trollok netán...?

2018. okt. 14. 18:20
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt aki gondozta és ültette.

Hasonló kérdés is lehetne, hogy kit illet meg az ingatlanban lévő pénztárcában (-》kertben) levő összeg (-》termés).

2018. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!