Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kamuból feltegisztráltunk egy...

Kamuból feltegisztráltunk egy "kedves" férfi ismerősöm képével Tinderre, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Csak így kíváncsiságból, 1 napig élt a regisztráció.


Míg lányok nem igen jelölték vissza, akkor pasikból 100-asával válogathattunk volna. Párnak megadtam a számát is, hogy csak keresse...


A képet egy rendezvény honlapjáról szedtem, tök szabályos volt. A telefonszáma bent a tudakozóban, lehet belőle baj így???


Rossz tréfa volt, már vágom, de meglepően sok pasi volt fent ilyen céllal. Fele ugyanúgy kamu, ugyanígy innen onnan szedett képekkel...


Ő hirdetést adott fel a nevemben, gondoltam megviccelem, csak túl jól sikerült.


2018. nov. 1. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért nem teszek fel magamról képet a netre. Bár engem nem viccelnének meg így, mert én sem teszek fel hirdetést más nevében.
2018. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Undorító vagy.
2018. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért az jobb volt, hogy ő "kva oldalra" tette fel a számomat és hívtak a pasikák...


Egész jól elbeszélgettem velük, nem voktam sértő

2018. nov. 1. 23:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ő is poénnak veszi akkor nem gáz. ha valaki az én képemmel élne vissza biztos fel is jelenteném (mert ugye személyi jog sértésről van szó, vagy akárhogy is hívják) 👌🏻
2018. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nyilvános eseményről van a kép...


A rendőrség mit csinálna, főleg, mire leesett neki a szitu, ha egyáltalán leesett neki, arra már rég töröltem...


Páran írtak neki whatsaapon, meg gondolom felhívták, de nem hiszem, hogy bármelyiknek válaszolt volna...


Viszont nem akartam túlzásba esni, meg túltolni a tréfát. Valószínű azt sem tudja, hogy fent volt Tinderen...


Gondoltam visszaadom kicsit neki...


Érdekes, hogy a fiúknak bejött, a lányoknak nem...

2018. nov. 1. 23:26
 6/11 anonim válasza:
88%
Személyes adatokkal való visszaélés volt ez. Az, hogy ő most bebattyog a rendőrségre, és feljelent-e téged azt nem tudom.
2018. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
35%
Atyavilág mennyi Hiszti Pisti van itt. Nem, nem lesz gáz belőle, ha olyan közeli ismerősöd, hogy fel ad a nevedben egy hirdetést, akkor max egy jót nevet ezen, már ha egyáltalán megtudja. Másrészről ha már töröltétek a profilt nem is lenne mi miatt feljelentenie, harmadrészt a rendőrség is valószínűleg magasról tenne az "ügyre", legkisebb gondjuk is nagyobb ennél.
2018. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Mivel én bosszú álló vagyok, így azt mondom, jó tetted.
2018. nov. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
29%
A legnagyobb gáz, ami lehet belőle, hogy kiakad a csávó. Valójában semmit se tenne a rendőrség, még, ha feljelentene se. Meg amúgy se tudják bizonyítani, hogy te voltál, ha már letörölted. Sok pénzbe kerülne belekontárkodni a Tinder rendszerébe, hogy rendesen lenyomozzák.Nem törődnek ilyesmikkel.
2018. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most igen, a Tinder nem fogja kiadni az adatokat, ilyen csipp-csupp dolog miatt... Se lehet valamelyik "pasija" megmondta neki, hogy mi a helyzet...


Gondoljatok vele, mikor valamelyik hírességet felregisztrálják valahova, azt sem tudják mégcsak töröltetni sem... Meg emlékszem pár éve egy képviselőt felregisztráltak a Love.hu-ra, azzal se tudtak mit, még letöröltetni is nehezen, hiába jelentette fel...


Remélem, hogy nagy ügy nem lesz belőle azért... Pont ilyen csipp-csupp dologgal foglalkozni vele...


Eskü,hogy nem akartam túlzásba vinni, 4-5 ember kapta meg a számát, hogy "ott jobban szeretek beszélgetni".

2018. nov. 2. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!