Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megismertem egy 42 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy 42 éves férfit. Új életet kezdtem, új munkahely, új kezdet.22 éves vagyok. Próbálkozzak meg azzal, hogy többet megismerjek belőle?

Figyelt kérdés

22 éves meleg fiú vagyok. Megismertem a munkahelyemen ezt a jóképű férfit, aki nekem nagyon szimpatikus volt már első látásra is. Elvált családapa, van neki egy 3 éves kisfia. Beszélgettünk, beszélgettünk és azt tapasztaltam, hogy nagyon sok közös van bennünk. Hasonlóak az érdekeltségeink, az igényeink. Jelenleg albérletben tartózkodom, ő pedig munkásszállón van. A főnököm is felajánlotta az ingyenes munkásszálló lehetőségét és azt is, hogy ehhez a férfihoz költözzek. Ez a férfi is nagyon szeretné, ha hozzá költöznék. Amikor a nőkről beszélünk, akkor inkább igyekszik terelni a témát(heteróként ismernek).

Tudom, hogy korban nem a legmegfelelőbb, de ő nagyon szimpatikus és többet is elképzelnék vele, mint barátság. Miért akarja, hogy a munkásszállón aludjak egy szobában vele? Természetesen nincs kifogásom ellene, nagyon is szeretném.

Sokszor elbambulunk egymáson. Munkahelyen is, ha épp olyan pozícióba osztanak be minket és egymás tekintetét figyelhetjük. Minden reggel vigyorogva köszön nekem, mintha én lennék a Messiás vagy nem is tudom. Azt hiszem szerelmes vagyok. Talán ő is így érez?

Ő semmit sem tud rólam.

Kérem azokat, akik ezzel kapcsolatban negatív véleménnyel vannak tartsák meg maguknak!



2018. okt. 23. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Drukkolok neked 😀
2018. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz, hajrá 😊😊😊
2018. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cuki
2018. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
CSapj bele
2018. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül nem jött össze semmi, váltott munkahelyet, új életet kezdett, a barátságunk pedig arra ment ki, hogy néha hívjam meg egy kávéra.
2019. febr. 7. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez az illető minden áldott emberrel ilyen kedves, mosolygós, közvetlen, holott eszébe sem jut maga a melegség, és ezt egy meleg félreértheti.

Úgy is mondhatnám, hogy a homo vonzalom lényegében általában délibáb.

2019. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor annyiba maradt? Ő sose hivott meg kvra? :O
2019. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!