Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kamuból feltegisztráltunk egy...

Kamuból feltegisztráltunk egy "kedves" férfi ismerősöm képével Tinderre, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Csak így kíváncsiságból, 1 napig élt a regisztráció.


Míg lányok nem igen jelölték vissza, akkor pasikból 100-asával válogathattunk volna. Párnak megadtam a számát is, hogy csak keresse...


A képet egy rendezvény honlapjáról szedtem, tök szabályos volt. A telefonszáma bent a tudakozóban, lehet belőle baj így???


Rossz tréfa volt, már vágom, de meglepően sok pasi volt fent ilyen céllal. Fele ugyanúgy kamu, ugyanígy innen onnan szedett képekkel...


Ő hirdetést adott fel a nevemben, gondoltam megviccelem, csak túl jól sikerült.


2018. nov. 1. 22:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Míg lányok nem igen jelölték vissza, akkor pasikból 100-asával válogathattunk volna."

Ha melegre állítottátok a profilját akkor nem csoda :)


Ez valami megélhetési híresség?


Ami nagy hiba hogy a nevén kívül (a nevek gyakoriak) megadtál olyan egyértelmű azonosító adatokat is mint a képe és a száma.

Miért nem eleve feljelentéssel kezdted amikor ő visszaélt az adataiddal (ha egyáltalán ő volt)?

2018. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!