Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY VISSZAÉLÉS...

SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY VISSZAÉLÉS? lefényképeztem és elküldtem a személyi igazolványom egy csalónak, utánna már szóltak hogy ez rossz ötlet volt, de már nincs mit tennem?

Figyelt kérdés
Ha a rendőrségen ezt így jelentem be,akkor tehetek feljelentést ismeretlen elkövető ellen,illetve kaphatok uj igazolványt,vagy amig nincs büncselekmény addig nem foglalkoznak az üggyel?

2018. nov. 17. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondanám, hogy hülye voltam és elküldtem valakinek, hanem hogy ellopták, és csináltatnék egy újat.
2018. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nincs bűncselekmény nem foglalkoznak vele. Ha nem történt semmi, akkor honnan tudod, hogy csaló? Azzal nem mehetsz feljelenteni vkit, hogy majd valamikor a jövőben vissza fog élni azokkal az adatokkal, amiket Te küldtél neki.
2018. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Le fognak csukni pár évre.
2018. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Amíg nincs bűncselekmény nem foglalkoznak vele. Ha nem történt semmi, akkor honnan tudod, hogy csaló? Azzal nem mehetsz feljelenteni vkit, hogy majd valamikor a jövőben vissza fog élni azokkal az adatokkal, amiket Te küldtél neki."


Érdekes... A gyorshajtás vagy ittas vezetés miatt lehet büntetni, arra való hivatkozással, hogy hátha majd egyszer balesetet fog okozni a paraszt?

2018. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, én kifejezetten ellenzem a feltételezett bűnök előre büntetését, épp ezért kérdem.
2018. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A max. sebesség meg van határozva jogszabályban, az emberi hülyeség nincs.
2018. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!