Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tudom bizonyítani, hogy...

Hogy tudom bizonyítani, hogy egy egytemi dolgozó sorozatosan kiszivárogtatja az órarendemet és a jegyeimet?

Figyelt kérdés
Előző félévben szóltam, mert nem ajartam ügyet. Most megtörtént újra... Ezzel bajba is kerületem, mert egy olyan személy is megtudta, aki zaklat és így a suli előtt várt... A lejáratásról nem is beszélve.
2018. nov. 27. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ide konkrét bizonyíték. Ha te nem mondtad el senkinek, rajtad kívül nincs hozzáférése senkinek akkor csak egy módon tudhatta meg valaki. Évfolyamtársaid tudhatták?
2018. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, illetve egy barátnőm, de ő nem. Tudom ki volt egyértelműen.
2018. nov. 27. 12:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi a célja ezzel? Elég értelmetlennek tűnik ilyet csinálni, mi haszna volna belőle. Lehet a zaklatód egyszerűen kifigyelte a napirendedet.
2018. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem, ő egy iskolai dolgozó, aki utál és pletykál, a zaklatóm az ő baráti köre. Meg van egy volt diák, akivel még együttbis bulizik, ő is gyűlöl engem. Kiröhögni jó...


Elég kisiskola, kisebb, mint az általánosom volt...

2018. nov. 27. 13:24
 5/15 Drazicc ***** válasza:
56%
Érdekes szitu, de engem nem nagyon érdekelne, hogy mások tudják mi az órarendem meg a jegyeim, főleg abból kiindulva, hogy engem aztán rohadtul nem érdekelt anno egyetemen h másnak milyen jegyei vannak, sőt csomószor ki is írták bizonyos zh-k után az ajtóra a csoport összes tagjának a jegyét nyilvánosan. Szóval miért érint ez téged negatívan?
2018. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyilván, mert nem minden tárgyam sikerült, úgy, ahogy én azt szerettem volna. Másodsorban, mivel megtudta az órarendemet, így a napirendemet is, tudott követni és figyelni.
2018. nov. 27. 15:11
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Tíz éves emlékeim szerint az órarendek nyilvánosak, a feliratkozottak neveit pedig minden NEPTUN-ba belépő látja.


Akit a suli előtt szoktál látni, az akkor oda jár? Oda járnak a barátai? Minden egyes alkalommal látod?

2018. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán NEM NYILVÁNOSAK. Nem, nem idejár.


Igen, szeptember óta végig, tudja, tökéletesen az órarendemet. Ha nem délutános volt, akkor mindig láttam. Volt, hogy a fél városon át követett. Zoli (hívjuk így), a tanulmányi előadó, mindenhez hozzáférése van, több, mint véletlen.


Amúgy szerelmes belém, ezért követ

2018. nov. 27. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy úgy! Egyébként ártalmatlan? Veszélyben érzed magad vagy csak kellemetlen?
2018. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Drazicc ***** válasza:
37%
Értem már miről van szó. Nos amíg nem követ el bűncselekményt vagy szabálysértést nem tehetsz semmit, de hogy követmeg ilyenek engem pl ez szintén nem érdekelne, mivel csak a saját idejét rabolja. A forma nyilván csapágyas, és ha szerelmes akkor előbb utóbb a tudtodra adja, és akkor majd mondhatod neki, hogy figyu, nem. Előbb utóbb megunja, vagy talál valaki mást. Egyébként fiú vagy vagy lány?
2018. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!