Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes lenne feljelenteni...

Érdemes lenne feljelenteni Őket? Nagyon bánt azóta is, hogy meghurcoltak :'/

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy lány barátom aki később egyik napról a másikra besértődött valamin. Megfenyegetett a pasijával majd én viszont Őket, a Bátyja kijött a házamhoz és el menekültem, mert fenyegetett engem meg a rokonságomat. Bejelentést tettek ellenem a rendőrségen, korábban sms-ben azt írták, hogy van rendőr a családjukban és bármikor börtönbe juttathatnak. A szomszédok hívtak, hogy jártak náluk a járőrök és fényképeket mutogattak nekik, azt állította a lány családja, hogy én rongálom az autóikat majd ez az ügy vhogyan abba maradt. Idén februárban kaptam hirtelen egy levelet a Szegedi Járásbíróságtól, beidéztek békítésre, mert a lány magánindítványt tett ellenem becsületsértésért, később annak a Bátyja is rágalmazásért. Az egyik azt állította, hogy írtam a főnökének egy emailt melyben róla valótlan dolgokat állítok, a srác meg azt állította, hogy létre hoztam a Facebookon egy fiktív profilt amelyen én az Ő képét használtam és azt a látszatot keltettem, hogy drogozik. A békítésen mérhetetlen stílusban bántak velem, a lány ügyvédje meg a bíró is egyértelmüen az Ő pártjukat fogta, e miatt én nagyon dühös lettem és a tárgyaló terem előtt neki estem a srácnak, pár perccel később meg a lánynak is. Lett egy garázdasági ügy és természetesen könnyü testi sértésért is tettek bejelentést, szval összegezve idén volt egy becsületsértési, egy rágalmazási és garázdasági ügyem 2 rendbeli könnyü testi sértéssel megfejelve. Az 1. két ügyben nem történt semmi, mert a lányt lebeszélte a bíró, a srác meg meg se jelent a tárgyaláson, a garázdaságért meg kaptam egy 150 ezres pénzbírságot, viszont eleve úgy indult, hogy előzetes is lesz, de jött vmi ügyvéd aki vhogy elintézte, hogy ne legyen. Viszont én ezen nem tudok tovább lépni csak így, engem meghurcoltak a hatóságok, semmi esélyem nem volt védekezni, rossz híremet keltették, az összes ügyben ugyanaz az eljáró nyomozó volt, ez se lehet véletlen. Czeglédi Csaba is most tett magánindítványt a szegedi bíróság ellen, ezért én is gondolkodom azon, hogy teszek vhol feljelentést a szegedi rendőr örs és bíróság ellen illetve a vádlóim ellen. Hol tudom ezt megtenni? Hogyan tudom elérni, hogy azt a patkányt rendőrt kirúgják, ezek a szemetek meg büntetést kapjanak?
2018. dec. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sok felesleges penzed van amit ugyvedre koltenel, hajra. Ugyvednel kell.
2018. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es nem csak ugyved, hanem evekig tarto pereskedes es stressz lesz az eredmenye, idegileg kileszel. En rajuk hagynam, majd az elet megbunteti oket.
2018. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ahelyett, hogy kiröhögted volna őket azzal, hogy "bizonyítsátok be", meg mutogattad volna az sms(eke)-t, hogy a rokon rendőrrel fenyegetnek inkább nekiálltál bunyózni a bíróságon... ha hülye vagy, akkor nyeljél haver.
2018. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es!


Látom azt a büntetést, az egyik kint van Angliában, kapcsolatban van, jó állása van, a másik ,,barát" meg itthon éli világát, boldogan, még én lassan 2 éve szenvedek miattuk, nem tudok új barátságokat kialakítani... sokat dolgozom, van is pénzem, de az nem boldogít egyedül! Itt van a beteg anyám állandóan a nyakamon, lassan a ház is rám dől. De persze, biztosan megkapják majd a magukét…



3-as!



Ne tud miket mondtak a bíróságon, még ott a tárgyalóban is fenyegettek, a bíróság meg melléjük állt!

2018. dec. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!