Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova menjek hát feljelentést...

Hova menjek hát feljelentést tenni? A rendòrség elutasít.

Figyelt kérdés

Békéscsabai vagyok és Debrecenben voltam,ott nézeteltérésbe keveredtem egy boxedzővel és megvertek nagyon ,voltam orvosnál Debrecenbe és azt írták az ambuláns lapra,hogy jogilag könnyű testi sértés. Rendőrségre ott bementem és feljelentést akartam tenni tudom a nevet,azt is ,hogy box edző,de a rendőr lebeszélt róla,azt mondta,ne tegyek,ő a helyemben nem tenne feljelentést ,jól gondoljam meg. Azt is mondta,hogy Békéscsabán is tudok az ottani rendőrségen feljelentést tenni és átteszik ide az ügyet.Nem tettem meg ott.


Tegnap idehaza Békéscsabán látleletet csináltattam ami majd 3 hét mulva lesz kb. kész amit azt mondták,hogy a nyomozás során be tud tőlük szerezni a rendőrség.


Tegnap ide Békéscsabára bementem a rendőrségre és meg akartam tenni a feljelentést de itt is beszéltek le róla,hogy azt majd hétfőn az ügyészségen kell megtenni,nem itt,de ha nagyon akarom,felveszik az adatot,de akkor egy órát legalább várni kell,de inkább ne,nem ajánlja,át kell gondolni. Hétfőn menjek vissza vagy inkább az ügyészségre menjek.


Nagyon mérges vagyok.

Mi ez?

Ilyen nehezen lehet feljelentést tenni? Miért beszélnek le róla?



2018. dec. 16. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Büdös a munka a sok sünnek. Tegyél csak feljelentést nyugodtan, ha meg nem akarjak mond azt hogy kénytelen leszel felmenni az Országos rendőr főkapitánysághoz...
2018. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést!Nekik kevesebb munka legyen azért beszélnek le róla
2018. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést, ha nem akarja felvenni mondd meg,hogy a feletteséhez kivánsz menni.
2018. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez bevett szokás. ha egy mód van rá, feljelentésről lebeszélnek. Egyszer munka, másodszor ne rontsd a statisztikát.
2018. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a leki trauma sokáig megmarad. Nekem a Tiédnél enyhébb sérelmeim voltak

1) egy szerencsére kudarcba fúlt rablási kísérlet,

2) fekete munka során kialakult munkahelyi terror.


szóval ezek enyhébbek, és mégis sokáig éreztem a traumatikus utóhatásukat, zavart a munkában, pinenésben, mindenben.


A rablás után egy évig éreztem a traumát, szerencsére az már elmúlt, de a munkahelyi terror meg féléve volt, és az amiatti trauma még mindig tart.


A hatósági eljárás esetleg hatékonyan enyhít ezen, pl. nálam végül eljártak a rablók ellen, és ez valamelyes segített a feldolgozásban, azért is lettem túl azon az ügyön úgy-ahogy lekileg.


Lelkileg néha csüggesztő végigvinni, főleg ha a rendőrség nem segít ,,lekileg'', vagy akadályoz. Ha igényled és van lehetőséged, konzultálj menet közben szakemberrel, pl. ügyvéddel, ahhoz képest hogy simább esetben nem egy vészes összeg, sokat tud segíteni. Jó esetben úgyis szól az ügyvéd, ha egy ponton túl már nem lehet vinni az ügyet, de addig a pontig amíg lehetséges, addig igenis érdemes elmenni, és ebben tud segíteni. Nálam ez volt, elvittük a rablók ügyét a lehetséges végsőkig.

2018. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!