Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdvözlet. Mostanság gyakorlom...

Brahim kérdése:

Üdvözlet. Mostanság gyakorlom a torrentezést. E közben Találkoztam egy nem jó hírrel. Büntető eljárás is lehet ezekből a letöltésekböl?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Elméletileg igen, gyakorlatilag még nem volt rá példa - hacsak nem ipari szinten űzöd.
2018. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha Magyarországon laksz, nem.
2018. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

MO-n nem foglalkoznak vele, Németországban igen, bár ott sem az állam amennyire én tudom, hanem direkt erre vadászó szerzői jogokhoz kapcsolódó cégek vannak.


(Mi lesz ha MO-n is rájönnek hogy mekkora biznisz ez, simán egy filmért megbüntetnek 300.000-re és még többre is, remélem nem mostanában lesz :D)


Tehát MO-n nyugodtan torrentezhetsz még.

2018. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Ami késik nem múlik ahova tart ez az ország.
2018. dec. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes VPN-re előfizetni, mert azért ad egy biztonságot és nem kell attól rettegned, hogy mikor változnak a törvények. Én már 2 éve használok VPN-t és átszámítva azt a havi 1-2 ezer forintot megéri hidd el.
2018. dec. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg igen, gyakorlatilag nem foglalkozik vele senki. Ilyen alapon a fél ország ellen lehetne eljárást indítani.
2018. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért itt sokan keverik a fogalmakat rendesen már megint, vagy csak egyszerűen jogi tekintetben tirpákok. A torrentezés jelenleg sehol a világon nem illegális. Másképpen el se lehetne érni az ilyen oldalakt a neten, már régen betiltották volna... A P2P fájlmegosztás egy teljesen legális tevékenység. Az már más kérdés, hogy bizonyos jogvédő szervezetek mit mondanak, mert ők a saját érdekeiket képviselik pénzért.
2018. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, én sehol nem látom, hogy azt írtuk volna, a torrentezés illegális.

A kérdés az volt, LEHET-E belőle probléma. Szövegértés!

2018. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 3-as vagyok, ha valaki lepontozott elmondja mi volt a hülyeség abban amit írtam?
2018. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem a lényeget,Köszönöm. Addig még valaki nem gondolja hogy a fél magyar országot eljárásra köszöntené. Addigis használják védelmi programot. Nehogy bírságot kapjak.Ebből a Magyarországi bérből könnyedén kifizetném a büntetést.Aszt gondoltam hogy vannak hivatalos;úgynevezett ügynökök akik rám találnak ha töltök.de akkor magyarba nemvészes.ok.Köszönöm a hozzá értőknek a válaszokat.
2018. dec. 26. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!