Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Járt e már valaki hasonlóan?

Járt e már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés

Gárdonyban jártunk a velencei tónál.Autónkkal az út szélén megálltunk, a többi autó után.

Mire visszamentünk, a szélvédőn ott várt 1 feljelentés.

De sehol nem volt 1 tábla, vagy valami tiltó jelzés.

Elméletileg 12ezer ft- tal jutalmaztak meg minekt- parkrongálásért-

A gárdonyi önkormányzatot egyáltalán nem lehet elérni telefonon, mindig foglaltak. Személyesen sajnos nem tudunk bemenni a távolság miatt.

Ilyenkor mi a teendő?


2010. jún. 28. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondom azt az "illetve" részt felejtsd el ha nem akarsz 10 rugóval szegényebb lenni. Ahol én felálltam ott is megvolt a 1,5 méter és nem tankkal álltam fel hanem egy 1.4 astrával. Mire visszamentem rajta volt a bünti.(közterületesek) Erre lefényképeztem ahogy ott állok nem zavartam senkit se nem volt kapubejárat se semmi és irtam nekik egy levelet amiben leirtam hogy tudtommal semmilyen szabályt nem sértettem nem voltam senkinek utban. Erre azt válaszolták hogy a jelenlegi szabályok szerint a járdán kizárólag akkor szabad parkolni ha külön erre utaló jelzés (tábla v felfestés) van. Minden egyéb esetben szabálytalan és jogos a büntetés.
2010. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!