Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek? A munkaügyi...

Mit tegyek? A munkaügyi központ elküldött hogy keressek OKJ - s tamogatott kèpzèst ( jelentkeztem is), közben kizàrtak a rendszerből.

Figyelt kérdés
Apàm cìmère kiküldtek egy àllàst, amiről nem tudtam. 3 levelet ìrtam azòta nekik, de mindenfèle paragrafussal elküldenek a p...ba.
2019. jan. 7. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne levelezgess, hanem menj be személyesen, mondjuk.
2019. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Már buktad, már Te sem vagy álláskereső, Magyarország jobban teljesít. :)
2019. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért apád is érdekes, hogy nem szól neked róla.
2019. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Te adtad meg apád címét? Vagy miért oda küldték?

Én sem leveleznék. Hívd fel az ügyintézőt, akihez jártál.

Egyébként fura, hogy címre küldtek állást. Nekem kellett menni konzultációra időközönként és ott mondtak lehetőségeket, amiket fel kellett hívnom.

2019. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A második írja jól, ez már bukta neked. Töröltek a rendszerből, tehát papíron nem létezel a munkaerőpiacon, álláskereső se vagy, állásod sincs, nem is tanulsz. Ez afféle "limbo" a sehol sem lenni állapota ebből a szempontból.

Feleslegesen levelezgetsz velük, várd meg míg letelik ez az időszak, aztán regisztrálhatsz újra, utánanéztem elvileg ez csak két hónap.

2019. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
"Mit tegyek?"-elég szar helyzetben vagy.az a minimum hogy bemész hozzájuk.
2019. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz már mit sajnos mert mindenkivel ezt csinálják, s merem fogadni hogy örülnek neki hogy kitoltak veled.

A cél az hogy minél több betelt kamuállást kiközvetíteni hogy előbb utóbb belebukj és ugorjon a segély és a tartós álláskeresés hogy Magyarország jobban teljesítsen.

2019. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4#

Mostanában kiküldenek állásajánlatokat, amikre e-mailben kell jelentkezni, aztán megadott határidőre visszavinni a munkaügyibe kitöltve, különben törölnek a rendszerből, ez le van írva a közvetítő lapon. A bosszantó az, hogy olyan állásokat küldenek, amikre meg se felel az ember, a munkaadó meg nem is válaszol, de vissza kell vinni, mert különben törölnek, aztán ott meg elég ráírni, hogy email küldve és a munkaadó nem válaszolt, semmi értelme az egésznek.

2019. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Más olvasatban: Arra a címre küldtek neked állásajánlatot, amit megadtál nekik. Te erre nem méltóztattál reagálni, evéggett kiraktak a rendszerből. Hol a probléma? Mit tegyél? Sírjál a GY.K-n. Állítólag munkaerőhiány van Magyar és Németországon. Mit tegyél? Emeld fel a segged és menj el dolgozni.
2019. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!