Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A busz-sefer direkt nem ad...

A busz-sefer direkt nem ad jegyet; azt követően az ellenőr birságot szabhasson ki?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam összejátszik a buszsefer és az ellenőr.

2019. jan. 24. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy te kifizeted a jegy teljes árát, csak a soför nem ad jegyet. Akkor vagy követeled a jegyedet, vagy a köv végálomáson jelented...


Ha te adsz neki egy kis pénzt, és ö ezt elteszi és nem ad jegyet(mert ugye te is csak mondjuka felét adtad neki oda), akkor ez mindkettötök sara. Az ellenörnek mikor megbüntet ha szenya akarsz lenni mondhatod, hogy azért a fele összeget eltette a soför. De ez téged nem mentesít.


Ha viszont 18 alatt vagy akkor azért elég gáz ha ilyet csinál a soför.

2019. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért kell minden alkalommal mondanom jegyet kérek (munkahelyem 80 százalékát téríti) és egyszer már unom, mert egyértelmű.

És a köcög persze akkor jön amikor nem kértem jegyet, úgymond már nem szóltam, aggy má jegyet bameg!

egysze nm jött miko vot jegy...na miko nincs hoppáréja már meg is jelenik az ellenőr.

összejátszanak.


Esküm leütöm azonnal a sefert, ha külön mondani kell ezek utan, adjon jegyet.

2019. jan. 24. 13:52
 3/6 A kérdező kommentje:

10 km 250 huf hivatalosan (ezt a ellenőr mondta)


150 huf fizettem jegyet nem adott.

8000 huf a birság.

2019. jan. 24. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, haver, de az ellenőr a buszsofőrt is elkapja ilyenkor, nem csak téged...
2019. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az itt leírtak valósak, nem pedig trollkodás, akkor az a buszsefer már nem buszsefer, mert kirúgták.
2019. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köcög buszfefer, nem hisen fel...
2019. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!