Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik olyan számla amit nem...

Létezik olyan számla amit nem lehet inkasszózni?

Figyelt kérdés
5 banknak tartozok,míg dolgoztam volt pénzem,de mostanában alig találok munkát. Soha nem gondoltam volna,hogy csapdába esek. Szeretnék munkát,és talpra állni! Bárcsak ne támadnának folyton a behajtók! Majd azután megkezdeném a 2000.000Ft törlesztést. Sajna a szociális segélyemet is többször elvették a számlámról. Türelmetlenek még részletfizetésről,halasztásról sem akarnak hallani,csak tiltani,zárolni,lefoglalni :(

2019. febr. 15. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha tartozásod van akkor az egyedüli megoldás, hogy pl azerbajdzsánban vállalsz munkát....
2019. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmaszámla. Azt nekem még soha egy főnököm se számolta el.
2019. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Az enyémet nem tudják, mivel 2010-tól nincs számlám. Még pénzintézet ajtón sem léptem be. Így próbálják leemelni róla a pénzt.
2019. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

"5 banknak tartozok,míg dolgoztam volt pénzem..."


Akkor miért tartozol 5 banknak?

És nem, nincs olyan számla, amiről érvényes végzéssel ne lehetne leemelni a tartozásodat.

2019. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan számla, ami nem a tiéd. Párodé, anyumádé, testvéredé stb.
2019. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg viharsebesen kezdj el munkát találni és törleszteni, mert keményen kamatozik. Soha életedben nem lehet örökséged, nyereményed, autód, semmid, ami 10 Ft-nál többet ér.

Ha nem lesz bejelentett munkahelyed, nem lesz nyugdíjad, társadalombiztosításod, táppénzed.

Persze most már hiába mondom, de mire az adósság eljut ebbe a szakaszba, hogy "részletfizetésről,halasztásról sem akarnak hallani,csak tiltani,zárolni,lefoglalni", addig kimegy 500 felszólító és eltelik 2 év.

2019. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külföld! Lehetőleg ne uniós állam legyen (Kanada jó hely ;) ). 5 évet kell csak kint élni, 5 év után minden tartozás elévül. Igaz fognak még 8-10 év után is keresni a tartozás miatt. Semmi telefon, semmi levelet nem szabad átvenni.
2019. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!