Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetésre számíthatok...

TheSwaggest kérdése:

Milyen büntetésre számíthatok 17évesen ha megbuktam drogteszten?

Figyelt kérdés
Egy ellenőrzés során rendőr kollégák találtak nálam egy dohánymorzsolót(amin látszódtak a nyomai), egy műanyag zacskót és egy szűrőt. Ezek után bevittek drogtesztre amin megbuktam (THC-t mutattak ki a vizeletemből) ezután megtörtént a házkutatás amelyen nem találtak semmit. Életemben párszor használtam az anyagot, és nem érzem szükségét hogy elterelőre menjek. Már ebből megtanultam hogy soha többet plusz nem hallottam valami jókat az elterelésről. Fiatalkorúnak számítok, megúszhatom egy megrovással/próbára bocsájtással vagy mindenképpen elterelőre kell mennem hogy elkerüljem a szabadságvesztést illetve a hasonló dolgokat amiktől lesz priuszom? Az interneten nem találtam pontos választ, a segítséget előre is köszönöm!

2019. febr. 20. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez durva azért. Tipikus semmirekellő mitugrász rendőrök. Gondolom ma nem a trafihoz osztották be őket, így a napi fánkadag is elmaradt, ezért kicsit frusztráltak voltak. Tudtommal se a dohánymorzsoló, se a műanyag zacskó, se a cigiszűrő nem illegális. Következő mi lesz? Elveszik a szendvicsem és bevisznek mert alufóliába tekertem vagy mi?
2019. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

17 évesen már ekkora proli vagy?

Gratulálok :D

2019. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

#2

Az #1-t nem a kérdező írta. Láthatod a válaszoló proli stílusából és a kérdező értelmes megfogalmazásaival való teljes ellentétből.

2019. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
#3 A te proli stílusodból meg az látszik, hogy magadból indulsz ki, akkora proli vagy.
2019. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Jézusom...kib*szott rendőrállam. Azt árulja el valaki ártasz-e bárkinek ha tolsz egy jointot...


Ha nem találtak nálad semmit tuti nem sittelnek le.


De milyen ellenőrzés volt ez? Átkutatták a zsebeid vagy mi?

2019. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem lesz belőle semmi bajod. Az hogy a szervezetedbe kimutatták még nem elég. Csalhat a teszt. Konkrét bizonyitek kell jelen esetben birtoklás. Mivel ez sincs az ügyészségig sem jut el az ügy.
2019. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem találtak nálam semmit. A dohányörlőbe látszódtak a nyomai, ennyi az egész. Nem szeretném ha bármi is lenne belőle de az interneten azt találtam hogy felnőttkorút már ítélhetnek (legfeljebb) 2évre csak a fogyasztás miatt.
2019. febr. 21. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Max felfüggesztett kapnál fél évre akkor is ha találnak nálad egy grammot. Ennyivel nem csuknak le.
2019. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem te is megúszod egy elterelővel ennyi idősen (btw egyidős vagyok veled). Nekem 4 anyagot is kimutatott és elterelést kaptam. 18 alatt nem nagyon szoktak mást tenni. Az eltereléstől pedig ne tarts, nem vészes és csak fél év,van ahol teszt sincs.
2019. febr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Tudsz olyan intézményt mondani ahol nem csinaltathatnak velem bármikor tesztet? Eléggé diktatorikusnak érzem a dolgot és nem szívesen mennék bele ebbe. Ha jól tudom az elterelés csak egy lehetőség tehát arra a rendőrség nem kötelezhet nem? És a felfüggesztettről is tudnál pár infót mondani? Előre is köszönom!
2019. febr. 22. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!