Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A börtönőrök mikor viselhetnek...

A börtönőrök mikor viselhetnek fegyvert és mikor nem?

Figyelt kérdés

Pl. tárgyalásokra kíséréskor, vagy odabent a börtönben, lehet-e náluk fegyver (pisztolyra gondolok)?

KÉREM CSAK BÖRTÖNŐRÖK ÍRJANAK , A TALÁLGATÁSOK NEM ÉRDEKELNEK, KÖSZÖNÖM


2010. júl. 2. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Biztos sok börtönőr fog írni.
2010. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mért, azt hiszed, ők egész életüket a börtönben töltik, internethez már nem jutnak??
2010. júl. 2. 11:35
 3/17 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon jönnek
2010. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Várunk, hátha :)

A remény hal meg utoljára.

2010. júl. 2. 11:47
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan nem vagyok börtönőr, de a férjem az volt. Fegyver nincs náluk, csak gázspray. A fegyver elég könnyen az őr ellen fordítható, így csak toronyban van náluk, de nem pisztoly, hanem puska. Ha tárgyalásrea mennek, akkor van náluk, azt hiszem, de ezt majd megkérdezem, ebben nem vagyok biztos.
2010. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bent nincs pisztoly értelem szerüen.azaz ha börtön lázadás van akkor ne vegyékel.Tárgyalásra meg nem ők kisérik,hanem a "sima"rendőr vagy a kommandos. rendészeti szaközépes vagyok.
2010. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó nagyon látszik rajtad hogy rendészetis vagy... éppen a börtönőrök viszik előálitásra arabot és bent is űlnek vele... apukán 10 éve börtönőrr csak tudja... OFF vége
2010. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
a rabot:D
2010. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a robot vitt egy arab rabot :D
2010. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1) A "rendészeti szaközépes"-nek: nem tűnt fel, hogy pirossal alá vannak húzva a szavak, amiket írsz? Művelt, intelligens zsaru leszel bizonyosan.


2) Tárgyalásokon látni BV-seket és ahogy visszaemlékszem, csak a BV-kommandósoknál van fegyver, a mezei smasszernél gumibotot láttam csak eddig. Különben a BV-kommandós is börtönőr, nem? :)

2010. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!