Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A börtönőrök mikor viselhetnek...

A börtönőrök mikor viselhetnek fegyvert és mikor nem?

Figyelt kérdés

Pl. tárgyalásokra kíséréskor, vagy odabent a börtönben, lehet-e náluk fegyver (pisztolyra gondolok)?

KÉREM CSAK BÖRTÖNŐRÖK ÍRJANAK , A TALÁLGATÁSOK NEM ÉRDEKELNEK, KÖSZÖNÖM


2010. júl. 2. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok börtönőr de a válaszolók egyke másika félig meddig jókat irtak azaz:bent nincs stukker,gumibot van+gázspray.A tárgyalásra kisérőnél sem sürün van lőfegyver de a gumibot ott is meg van.Tudtommal Nincs külön BV-kommandos.Mert azért nem százával tartoztatnakle tömeggyilkosokat/terroristákat.

nem találgatás hanem alapos utána nézés nem feltétlenül neten

2010. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, az :D

Köszönöm a válaszokat.

Ezek szerint belül nincs, tárgyaláson és külső őrként pedig van.

Kedves egyik válaszoló akinek az apukája börtönőr, megkérdezhetem, hogy melyik börtönben melózik?

2010. júl. 2. 22:27
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: pedig van BV kommandós, látható is a hátukon sűrűn a TV-ben, hogy BÜNTETÉS-VÉGREHAJTÁS
2010. júl. 2. 22:29
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
a venyigében
2010. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És hogy érzi magát a testületnél? Érdemes odamenni melózni? Köszi!
2010. júl. 3. 20:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos:D
2010. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Annyira nevetségesek ezek a kommentek, azt nem értem, aki nem ért valamihez minek ír ide :)... 1. A rabokat, fogvatartottaknak, vagy elítélteknek hívjuk, attól függ hogy előzetesek-e vagy elítéltek! 2. A bíróságra kísérheti rendőr is, de aki a bv-ben van előzetesen, vagy elítélten, másik ügyben, azt nyilván bv-s fogja kísérni! 3. Őrhelyen, igenis van fegyver, puska, attól függ mi szükséges, fent a körleten nincsen fegyver nyilván! Amikor valaki kísérni kell tárgyalásra akkor kötelező a fegyver, nem csak az általatok beszélt "kommandós" fiúknak...
2013. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!