Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermek jólétinél hamis...

Gyermek jólétinél hamis bejelentés miatt tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Lakik alattunk egy férfi meg a felesége akik feljelentést tettek ellenünk a a gyermek jólétinél hogy verjük a 2 éves kislányt. Nos, egy hónapja 2 naponta jönnek fel kopognak hogy a gyerek hangos, dobálja a játékokat, játszik, sikít. Mivel anyósnál élünk úgy elvan kényeztetve hogy fél órás hiszti csapdosás után engedi hogy felöltöztessem. Havonta 1szer találkozunk a védőnővel, mivel laktóz érzékeny nagyon lassan nő a súlya. Ma volt kint a gyermek jólétis, körbe nézet és mondta hogy hát ennek a gyereknek mindene meg van, élet vidám. Már beszéltem a védőnővel is kapásból rávágta hogy ez hülyeség hogy ez a gyerek verve lenne. De nem tudom most mit tegyek, jelentsem fel őket rágalmazásért?
2019. febr. 28. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen feljelentések általában név nélküliek. Biztos, hogy ők voltak?
2019. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Jelentsd fel őket, addig nem fognak lenyugodni. Ezeknek az a bajuk, hogy ők nem tudnak alkalmazkodni, de mindenki mástól elvárják, hogy alkalmazkodjon hozzájuk. Ez azért nem gyenge vád.
2019. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Múltkor írtam ki ide a kérdést, hogy mitcsináljak a szomszéddal, hogy megértésék, ez egy gyerek. Persze rá van szólva hogy kicsim nem szabad alszik alattunk a bácsi meg a néni de ez most lesokkolt.. Soha még csak rá se lett ordítva a gyerekre csak nem tetszik nekik hogy van itt egy gyerek. Azóta jönnek mióta a felesége itthon van, és hogy egész nap csak a gyereket hallják.. Elnézést ha egy kicsit zagyván írtam ki, csak olyan mérges vagyok..
2019. febr. 28. 13:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy ők voltak, mert már mondták is hogy fel fognak minket jelenteni hogy hangoskodik a gyerek.. Csak akkor szépen megmondtuk nekik hogy szerintük egy 2 éves gyerekkel mitfognak csinálni azért mert játszik.
2019. febr. 28. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom akkor a gyerek nem valami halk.. engem is idegesítene egy 2 éves hancúrozása egész nap,aki nincs kordában tartva.
2019. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy inkább próbálj meg kijönni a szomszéddal. Rakass le padlószőnyeget. Vidd le a gyereket a játszótérre, hogy ne a lakásban tomboljon.
2019. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is olyan hangos.. Milyen érdekes hogy csak az alattunk lakók nem értik meg hogy gyerek van. Rá van szólva, persze hogy rávan szólva hogy tudja mivan.. De nem kiabálok vele.
2019. febr. 28. 13:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Leszoktam vinni, 8ig alapból csend van, 10kor le megyünk a játszótérre (időtől függően) 12. Kor jövünk haza ebédelni 13.30tól alszik. 14.30-15 felé szokott kellnei eszik és megyünk ismét.
2019. febr. 28. 13:30
 9/11 A kérdező kommentje:
8kor meg már ágyba van.
2019. febr. 28. 13:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Keresztanyám lakása felett szinten egy gyerekes pár lakik. Múltkor 2 órán át voltam ott, és bizony idegölő napi 5-6 órában a dübörgést hallgatni. Mondom ezt úgy hogy 2 gyerekem van, tehat tudom milyen egy gyerek.... azt is tudom hogy ez patthelyzet mert a gyerek se csinál semmi rosszat, egyszerűen gyerek és tök normális, ettöl függetlenül sajnos szar hallgatni egész nap, ezt te is értsd meg.

Az persze nem korrekt hogy ilyen feljelentést tett, en próbalnam megbeszélni velük.

2019. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!