Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Én sínylem meg ha valaki...

Én sínylem meg ha valaki folytogat és ezért 'kinyomom' a szemét ami 8napon túl gyógyul? Ha igen, nem védhetem meg magam ebben az országban?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az egy arányos önvédelmi helyzet, mert puszta kezes támadásra puszta kézzel válaszolsz. Azt kell mondani, hogy nagyon-nagyon megijedtél, pánikba estél és hirtelen cselekedet volt, nagyon sajnálod az esetet. Úgy kell beállítani magad mint a kiselsős, akit megvertek az ötödikesek.
2019. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bizonyított hogy megtámadtak és valóban életveszélyben érezted magad akkor megúszod. Aki viszont egyszer fojtogatott és belenyúltál a szemébe az vissza fog jönni elégtételt venni, tehát legközelebb nyúlj mélyebbre.
2019. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez valóban aggaszt akkor már megette a fene.

Egy ilyen helyzetben az itt és most túlélni ami játszik akármilyen áron és módon.

Nem pedig a következményektől való para.

Tehát logikus hogy ha van rá módod akkor ki kell nyomnod a szemét

[link]

2019. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Engem egyszer megtámadtak az utcán, volt nálam paprika spray, de kapszaicines sajna, ezért nem használhattam mert szabálysértés, ezért megvertek mert nem volt nálam érték, mai napig nem merek csak napfénybe kimenni az utcára. Ne kövesd a példám, nagyon liberális voltam akkor, ma már nem, de már késő, nyomd ki a szemétnek a szemét.
2019. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Jelentsd fel, de ott majd ne Ly-nal írd a fojtogatást, mert még le is sittelnek.
2019. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha cigány az illető, te pedig magyar vagy, akkor igen. Sőt, újabban még önvédelem sem kell hozzá. Nemrég egy kalauzt megvertek a cigányok a vonaton, és őt csukták le. Igen, az volt a bűne, hogy megverődött a cigányok által.
2019. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 erről tudsz valami hiteles forrást mutatni? tényleg érdekelne
2019. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jól védekezett. Azt kellett volna mondania, hogy azt hitte, a cigány jegy, s kezelte.
2019. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!