Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásnak minősül?

Zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
A lakótársam folyamatosan megalázó,rosszindulatú, fenyegető üzeneteket hagy a lakásban, csak abból a célból hogy nekem kellemetlenséget okozzon. Gyakorlatilag már félek itthon lenni és kimenni a szobámból, folyamatosan gyomorgörcsöm van mert biztos, odaüvölt nekem valamit, bekiabál a szobámba akár. Tipikus bántalmazó légkört teremt, és már egyre kevésbé tudok tenni ellene. Tudom sajnos hogy hiába fordulnék jogi segítségért, és jelenteném fel őt, kiröhögnének, de lehetne alapom arra, hogy ezzel "megfenyegessem őt", vagy hagyjak neki egy üzenetet a zaklatás fogalmával.
2019. márc. 25. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad le mi a konkrétum, én fiú vagyok és volt egy csaj amelyik a suliba folyton piszkált, fogdosott , mondta hazáig követ, meg egyebek aztán mikor teljesen be voltam fingva akkor kiderült, hogy tetszem neki csak ő ilyen stílusba fejezte ki. Lehet, hogy nálad is ez van.
2019. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem erről van szó. Mindketten lányok vagyunk.
2019. márc. 25. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb megoldás, ha elköltözöl. Nem értem miért lakst olyan helyen, ahol nem érzed jól magad a lakótársad miatt.
2019. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok amiket ide leírták szerintem már bőven kimerítik a Bullying fogalmát.

[link]


Ne hagyd annyiban a dolgot, próbáld szelíden, de határozottan felnőtt módjára megbeszélni vele. Ha nem változna semmi a megbeszélés után, akkor viszont a legvégső megoldás marad csak, költözz el. Semmiképpen se maradj a mérgező, terrorizáló légkörében.

2019. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Link: [link]
2019. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!