Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen eset zaklatásnak minősül...

Ilyen eset zaklatásnak minősül vagy nem?

Figyelt kérdés

Leszögezem,nagyon buta voltam hogy belementem ebbe a viszonyba,de rossz lelki állapotban voltam,ami ezen segített az elején.Nagyjából a szabályok le lettek fektetve.Ő a felettesem.Mostanra kifordult magából,és meghibbant.Nekem ilyen ember már semmire se kell,az elején se gondoltam bele többet.

Egy normális emberből kezd átváltani fenyegetős állattá.Hívások,sms-ek tömkelege,amikre nem reagálok,kezdi elveszíteni a sulykot,fenyegetőzik,ez a következő lépcső nála.

Ott fogom hagyni a helyet rövid időn belül.Ez miatt is.Távozásomkor ezt megemlítsem valakinek ott,hogy legyen nyoma,vagy szó nélkül hagyjam ?

Csak azért kérdezem,mert tudja hol lakom,és nem akarom hogy utána a lakhelyemen személyesen zaklasson.Ha ilyen történne,akkor nem tudom kinek kellene szólnom ez ügyben.


2019. febr. 8. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak minősül.
2019. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Igen, de téged sem sajnállak egy percig se.
2019. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően egyben orvosi eset.
2019. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, feljelentés. Bemutatod a képernyőképeket, SMS-eket.
2019. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Híváslistát és üzeneteket, mindent archiválj, ments le, vagy fotózz le, azt az üzenetet is, amiben kéred, hogy hagyjon békén, vagy ha eddig üzenetbennem kérted, csak szóban, kérd üzenetben is, hogy maradjon nyoma és ha nem hagyja abba, akkor feljelentés.
2019. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hívások,sms-ek tömkelege"


Ezzel besétálsz a rendőrségre.

A többi már az ő dolguk.

Utána nem fog már zaklatni, az biztos!

2019. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!