Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt lehet jelenteni, hogyha...

Azt lehet jelenteni, hogyha egy bolti dolgozó kivihog meg bunkó és lejárat, miközben vásárolok?

Figyelt kérdés

Ma bementem egy boltba (Decathlon) egy sima nadrágot venni, meg akartam még egy csomó mindent, de olyan rosszul lettem, hogy engem ne alázzanak meg még jobban, már bánom, hogx azt az egy gatyát is inkább nem dobtam le a földre és jöttem el...


Először bemegyek, xsak azt hallottam, hogy az egész bolt zeng a vihogástól, de úgy... Azt hittem nem rajtam... Utána látom, hogy ott egy volt osztálytársam, az vihog, meg mutogat rám és ontja a pletykákat. Lehet, hogy utál, de ezt nem kéne, egy munkahelyen...

Kellett ez a szar, elfelejtettem, hogy ott dolgozik, de ott volt a nagy seggével...


Szerintem vissza is viszem, aztán veszek a Westendben, vagy valahol ahol normálisan bánnak veled, nem baj, ha drágább is...


Anyám mindig mondta, hogy utálták egymást a szonszédjával, de a boltba, ahol dolgozott akárhányszor bement, köszönt, kedves volt, segített neki. Nem bratyizott a családról, de a termékről mindent elmondott. A bolton kivül megölték volna egymást, de tzdta, ha ott bunkó, akkor másnap repül.


Ilyet hogynmer megcsinálni valaki??? Már bánom, hogynnem jelentettem, így is nem volt gyomrom tovább ott vásárolni, mehetek máshova...


2019. ápr. 2. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2019. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Utólag gindolom nem tudok már mit csinálni... Csaknott azonnal, én a futást választottam
2019. ápr. 2. 15:58
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Hát Maunika, ez nem semmi sztori. Menj vissza és ne felejts el mindent rögzíteni szigorúan vertikális felvételen, aztán Youtube-ra vele. Ja és a feljelentést is.
2019. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Max. annyit tudsz, hogy írsz a Vásárlók könyvébe, fb oldalra a pontos címmel, mivel több Decatlon is van vagy a Google értékelésbe, hogy ez és ez az alkalmazott ezt tette. Mondjuk ha ezt így megmerte tenni vagy nagyon felelőtlen vagy ennyire nem számít neki a munkahelye.
2019. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

4-es! A tanács jó lenne, de emberünk sötét, mint az éjszaka, írni sem tud.


****

Kérdező, keresd a gastapot, az kell neked.

2019. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
El kellett volna kérni a vásárlók könyvét, de úgy gondolom még nem késő, visszamehetsz és megteheted, nincs ez időhöz kötve. Ha ezt nem akarod akkor tegyél nyilvános bejegyzést udvarias hangnemben a facebook profiljukon. Ezt mindig komolyan veszik az üzletek.
2019. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Barom. Már miért lennék sötét, hogy nem maradtam veszekedni, meg rosszullét kerülgetett már a vihogásától is???


Igazad van, névvel szépen írok a Google-re.

2019. ápr. 2. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Akkor ha jól értem - márpedig gyanítom jól értem - akkor bementél vásárolni egy több ezer négyzetméteres üzletbe, ahol nekem erővel sem sikerül eladót találnom amikor szükségem lenne rá, általában több százan vannak vásárlók is az üzletben, de neked az az 1 dolog egyből b*szta a füledet, hogy valaki vihog.

Majd nagyon okosan ebből, hogy valaki vihog, kikövetkeztetted, hogy az a valaki csakis rajtad nevethet és ezen megsértődtél, de nem tettél semmit, csak most, utólag szeretnél erősítést idegenektől, hogy az olyan csúnya dolog volt, hogy téged kinevettek.

1. Ha megsértődtél a nevetésen, akkor feltételezhető, hogy volt okuk és ezt te is tudod, ezért érzed megbántva magad, hogy most másoknak is el lett mondva.

2. Ha nem volt semmi okuk kinevetni téged - vagyis nem igazak amiket ESETLEG rólad pletykált az illető, akkor min sértődtél meg?

Nem értelek. Ha én nevetést hallok és hogy közben valaki rám mutogat, eszembe sem jut, hogy rosszat mond rólam a többieknek. Vagy nem értem min nevetnek és akkor megkérdezem ha érdekel, nem foglalkozom vele ha nem érdekel, vagy úgy vélem, hogy értem és ennyi. Mit pletykálhatott rólad - SZERINTED - hogy ennyire magadra vetted?

2019. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Én barom azért gondolom, hogy valami baj lehet veled, mert rengeteg hibát vétesz az írásban. Ne fogd rá a telefonra, meg arra, hogy gyorsan írtál. Elgépelés nem zavarna. Furcsán használod a nyelvet is (pl. kinevetett helyett kivihog).

Ez egy. A másik pedig az, hogy feltételezel valamit, ami vagy igaz, vagy nem igaz. Tegyük fel, tényleg rajtad élcelődött az ismerősöd. És akkor mi van? Ő tudja ki van, a kollégái nem. Még akkor sem, ha azt is elmeséli nekik, mi a neved, hol laksz, milyen nevetséges dolgokat kell tudni rólad. Kit izgat? Én nem foglalkoznék vele.

Furcsa logika az is, hogy ha kellemetlenség ért ott, még vissza is akarsz menni ugyanoda. Az mire jó?

A holmit sem vennék vissza, mert a vásárlás nem játék. Ha nem hibás, akkor nem adják vissza az árát.

Mi a garancia arra, hogy más üzletben nem találsz magadnak valakit, akiről a kis fantáziád rosszat sejt?

Lélekgyógyászhoz kellene menned inkább!

2019. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kisváros, még egy ember volt rajtam kovül és igen, rengeteg alkalmazott volt.


De igen, drágám, pont, hogy az elgépeléseken építesz.


Persze, hogy nem ismer a többi, mert nem volt osztálytársam, csak ez az egy...

2019. ápr. 2. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!