Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt lehet jelenteni, hogyha...

Azt lehet jelenteni, hogyha egy bolti dolgozó kivihog meg bunkó és lejárat, miközben vásárolok?

Figyelt kérdés

Ma bementem egy boltba (Decathlon) egy sima nadrágot venni, meg akartam még egy csomó mindent, de olyan rosszul lettem, hogy engem ne alázzanak meg még jobban, már bánom, hogx azt az egy gatyát is inkább nem dobtam le a földre és jöttem el...


Először bemegyek, xsak azt hallottam, hogy az egész bolt zeng a vihogástól, de úgy... Azt hittem nem rajtam... Utána látom, hogy ott egy volt osztálytársam, az vihog, meg mutogat rám és ontja a pletykákat. Lehet, hogy utál, de ezt nem kéne, egy munkahelyen...

Kellett ez a szar, elfelejtettem, hogy ott dolgozik, de ott volt a nagy seggével...


Szerintem vissza is viszem, aztán veszek a Westendben, vagy valahol ahol normálisan bánnak veled, nem baj, ha drágább is...


Anyám mindig mondta, hogy utálták egymást a szonszédjával, de a boltba, ahol dolgozott akárhányszor bement, köszönt, kedves volt, segített neki. Nem bratyizott a családról, de a termékről mindent elmondott. A bolton kivül megölték volna egymást, de tzdta, ha ott bunkó, akkor másnap repül.


Ilyet hogynmer megcsinálni valaki??? Már bánom, hogynnem jelentettem, így is nem volt gyomrom tovább ott vásárolni, mehetek máshova...


2019. ápr. 2. 15:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem ugyanoda, hanem máshol meg kell vennem ezeket...


A nadrágot meg visszavinném nekik, hogy adják vissza a pénzt...

2019. ápr. 2. 17:53
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

„Ma bementem egy boltba (Decathlon) egy sima nadrágot venni, meg akartam még egy csomó mindent, de olyan rosszul lettem, hogy engem ne alázzanak meg még jobban, már bánom, hogx azt az egy gatyát is inkább nem dobtam le a földre és jöttem el...”


>Mi indokolja a többszörösen összetett mondatot? Semmi.


>„ ne alázzanak meg még jobban” – kik ne alázzanak meg? Már valakik megaláztak? Mihez képest kell érteni a még jobbant?



„Először bemegyek, xsak azt hallottam, hogy az egész bolt zeng a vihogástól, de úgy...”


>Tehát a bolt már a belépésedkor zengett a vihogástól? Nem lehet, hogy jókedvűek voltak? Vagy herold járt előtted a hírrel, hogy majd érkezel, s tessék hangosan nevetni!

A Decathlonban én játszadozó, szaladgáló gyerekek zsivaját szoktam hallani, meg gördeszkák, görkorcsolyák surrogását. Egy-három eladó nem tud olyan hangosan nevetni, hogy betöltse az egész teret. Ha már a belépésed pillanatában rosszul voltál, akkor miért nem fordultál vissza rögvest?



„Azt hittem nem rajtam...” – én most is úgy gondolom.


„Utána látom, hogy ott egy volt osztálytársam, az vihog, meg mutogat rám és ontja a pletykákat.”

>Zenész füled van, hogy nem csak hallod, de érted is mit beszél?


„Lehet, hogy utál, de ezt nem kéne, egy munkahelyen...”

> Valóban nem kellene


„Kellett ez a szar, elfelejtettem, hogy ott dolgozik, de ott volt a nagy seggével...”

>Te is utálod, a dolog kölcsönös. A fenekének a mérete irreleváns a történetedben


„Szerintem vissza is viszem,”

>Semmi nem indokolja, hacsak nem akarod ismét megalázottnak érezni magad.


„aztán veszek a Westendben, vagy valahol ahol normálisan bánnak veled, nem baj, ha drágább is...

>Mi a biztosíték arra, hogy máshol nem fog megismétlődni?


„Ilyet hogynmer megcsinálni valaki??? Már bánom, hogynnem jelentettem, így is nem volt gyomrom tovább ott vásárolni, mehetek máshova...”

>Kinek akartad volna jelenteni? A vevőszolgálaton kérhetted volna az üzletvezetőt, hogy elpanaszold az esetet, vagy a vásárlók könyvébe írhattál volna.


Én tudod mit tettem volna? Elárulom:

Édesen, mint a karamell, odamentem volna hozzá, mosolyogva üdvözlöm, bűbájos lettem volna vele, kérdezek régi kedves dolgokról, majd elköszönök. S örülök az új gatyómnak.

2019. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi újság Tatabányán?
2019. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már semmit nem tehetsz. Ott kellett volna akkor kérned a panaszkonyvet.
2019. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!