Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bíróság kérheti újra az...

A bíróság kérheti újra az eredeti anyakönyvi kivonatot felperestől, ha már a beadáskor mellékleve lett?

Figyelt kérdés

Most lesz az első tárgyalás és vinni kell az eredeti házassági anyakönyvi kivonatot, de a per benyújtásakor ez már mellékleve lett. Szóljak, hogy már náluk van?

Mit tennétek?



2019. ápr. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen minden nálad.
2019. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy legyen nálam az eredeti, ha már benyújtottam nekik?
2019. ápr. 3. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Van másolatod róla? Van listád arról, hogy miket adtál be mellékelve? Ha vannak, akkor ezeket mutasd be vagy ezekre hivatkozz, hogy te már leadtad és így csak a másolatot tudod vinni. Előre szólj vagy kérdezz rá, hogy ha már beadtad, akkor ők viszik-e a tárgyalásra, mert lehet, hogy a a "vinni kell a tárgyalásra" kitétel azt jelenti, hogy be kellett adni azzal már ott is lesz.
2019. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ez egy sablonszövet, amit mindenkinek így küldenek ki. De ha már megtörtént a benyújtás, akkor tárgytalan.

Kérdezz rá 1-2 nappal a tárgyalás előtt, hogy hogy is van ez.

2019. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább amondó vagyok, hogy kaptál egy általános szöveget és azért van benne. Ha mellékelted korábban, akkor nyilván ott is van. Ha ez nem lenne meg, szerintem már rég felhívtak volna hiánypótlásra. De hívd fel az adott bíróság polgári irodáját és kérdezd meg.
2019. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!