Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam egy eredeti chanel...

Eladtam egy eredeti chanel taskat es most aki megvette vadaskodik!? (Tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Eladtam egy eredeti chanelt.Aki megvette latta elore mivel nem postan kapta meg. Megnezte es megvette a taskat. Sajnos nem irtunk adasvetelit se semmit a taskarol. Ket hetre ra jelentkezett hogy bevizsgaltatta es elvileg nem eredeti a taska. Biztos hogy eredeti chanelt adtam el neki, bar hozza kell tenni en sem tudom igy mar igazolni sajnos, erre egyaltalan nem gondoltam hogy kelleni fog. Mar tobbszor is adtam el ezt azt jofogason/mas internetes oldalakon de ilyen problema meg nem allt fenn eddig.

Addig fajult a dolog hogy a csaj allandoan hivogatott most meg ram irt hogy par napom van jelentkezni es vissza venni a taskat mert az ugyvedjehez fordul es jogi utra viszi a dolgot.

En annyit irtam neki hogy nem ertem h mirol van szo mert meg vett egy erederi taskat es h nem tudom mi alapjan akar vadolni engem.

Erre elkezdte h marpedig van indoka mert h eladtam egy hamis chanelt neki amire azt mondtam hogy eredeti!


Szerintem elovett egy masik chanelt majd azt fogja mutogatni. De nem tudom mivel es hogy akarja bozonyitani h azt vette tolem.

Azert felek mert sajnos nekem sincs bizonyitekom!!


Ugye nem fog tudni igy tonkre tenni?!


Azt tudom hogy az is penzbe kerulne neki h ezt az egeszet elinditsa de eleg elvetemultnek latszik szoval lehet kepes lenne meg tobbet fizetni csak azert hogy neki legyen "igaza"...


Ilyenkor mit lehet/mit kene tennem???!!!

Elore is koszonom!:)



2015. nov. 8. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy ő mivel bizonyítja, hogy azt a táskát adtad el neki, amivel vádaskodik? Nincs semmi jogalapja a dolognak, nem lesz ebből problémád, ne aggódj!
2015. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bob the builder ***** válasza:
100%
Ha legközelebb felhív, mond meg neki hogy te egy eredetit adtál el neki. Ha tovább feszíti a húrt tedd hozzá, hogy beperled rágalmazásért. Ha nincsen szerződés akkor ő sem tudja bizonyítani, hogy te nem igazit adtál el neki. Sőt azt sem tudja bizonyítani, hogy azt a táskát adtad el neki ami nála van.
2015. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 tetro ***** válasza:
89%
Személyesen vette át, nincs miről beszélni tovább.
2015. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

van szerződés, ha más nem szóbeli

ha tényleg eredeti, akkor nincs okod aggódni, pereljen nyugodtan

2015. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele, nem lesz semmi.

Máskor nem fog venni 700 ezres táskát eredeti számla nélkül... :)

2015. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat!

Vegul hamar megoldodott a dolog. Szemelyesen talalkozok a csajjal par nap mulva. Azt beszeltuk meg h en a felet visszafizetem plusz visszakapom a taskat.

Mivel a stickeren rajta vannak az ilyen draga taskaknak a kodja tuti h eredeti es most mar hogy ujra eladom majd a kezemben ott lesz a bizonyitek mert az alapjan be lehet azonositani h replikae.

Ugyhogy szerencsere en jol jartam.

2015. nov. 9. 01:02
 7/18 tetro ***** válasza:
100%

01.02

figyelj, ez egy csapda...

nincs az az ember, aki ebbe belemenne. felé pénzt kapja csak vissza, és visszaadja a terméket? a többit meg benyeli? az aki eddig fenyegetőzött? erre kíváncsi leszek...

2015. nov. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg van valami azonosítója az ilyen drága cuccoknak, akkor nem értem mi bajod lehet.


Másrészt nem értem, hogy valóban drága dolgokat ki az aki ennyire ész nélkül ad és vesz...

2015. nov. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
86%
Ha megvan a hologramm és a kártya, akkor nincs min aggódnod!bár sajnos ezeket is hamisítják! A vevőnek mi a kifogása, amiért hamisnak állítja a táskát ,és hol lett a táska bevizsgáltatva?
2015. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Vedd vissza!

A lelki nyugalmad megér ennyit, nem?!

2015. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!