Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az lenne hogy van egy 13 éves...

Az lenne hogy van egy 13 éves lány és meztelen képet küldött nekem. És barátság extrákba voltunk! Szerette küldeni! Mostmár nincs meg egy képe se amit küldött nekem mert kitöröltem és én 17 éves vagyok. Lehet ebből bajom? Ha esetleg csinálna valamit?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha fizikailag semmi nem volt akkor nincs probelma, ha:


Ő fogta magát és mindenfele indok nélkül küldött. Ekkor nem vagy fellelos. Ahogy más is írta vicces is lenne, ha az lennél.


Viszont, ha te kértél vagy valamilyen úton rabeszelted vagy csak utaltál rá akkor már lehet belőle bajod.

2019. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt hivatkozik a btkra, az olvassa is mán’ el! 12 év a beleegyezési korhatár, ha a másik fél a 18-at még nem töltötte be.

Ha 18 elmúlt az egyik fél, a másiknak min 14nek kell lennie.

2019. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#8, #10-nek:


Te gyárilag vagy ennyire ostoba, vagy tanultad?


Btk.

Szexuális erőszak

197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki


(2) Szexuális erőszakot követ el az is, és öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés büntetéssel büntetendő, aki tizenkettedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez vagy végeztet.


#12-nek ment a like!

2019. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a képektől, ilyen képeket birtokolni bűncselekmény, gyermekpronográfia! Börtönt kaphatsz érte!
2019. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hol lakik? Írj
2019. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!