Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy gyerek öngyilkos lesz...

Jsbsnaj kérdése:

Ha egy gyerek öngyilkos lesz azért a szüleit börtönbe zarhatjak?

Figyelt kérdés

Ha valaki (13 éves) mondjuk elmegy kutyat sétáltatni és öngyilkos lesz azért a szülei mit kaphatnak?

Csak hallottam mostanába tobszor is h ez meg az öngyilkos lesz és a szülei tudtommal nem kaptak semmit.



2019. ápr. 19. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha a családi élete a gyereknek jó és a szülei szépen nevelték, de a gyerek valami miatt bekattant, abban az esetben szerintem nem hibáztatható a szülő. De ha igazolható hogy rossz körülmények között tartották akkor gondatlanság. Én így gondolom.
2019. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Azért se csuknak börtönbe, ha addig bántasz valakit, hogy öngyilkos lesz. Azért se, ha lopsz 100 milliárdot állami segítséggel polgármesterként. A bűnözőknek áll a világ.

Most kapott 6 és fél vet egy visszaeső bűnöző, miután agyonvert valakit...

2019. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teccik az a 100 millió lopás. Mondjuk el is szomorit, hogy ez van ma Magyarországon. Ez a Fidesz
2019. ápr. 19. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki öngyilkos lesz, az a saját felelösége, ezért senkit nem büntethetnek meg.
2019. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem a szülei gyilkolták meg, nem bűnösök. Akkor miért is kéne őket megbüntetni?
2019. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha a szülei pl. jelentősen benne voltak abban, hogy idáig jut valaki, akkor le kéne csukni őket, csak az igazság és a jog nagyon messze vannak egymástól, jelenleg 100 milliárd ellopásáért sem jár semmi, hiába tudjuk, hogy bűncselekmény.
2019. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!