Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezzel én személyiségi jogokat...

Ezzel én személyiségi jogokat sértettem?

Figyelt kérdés

Szóval játszunk egy játékon, ott kiírom az egyik játékos nevét localchatben (csak ő láthatja/láthatta). De a neve fent van a játékosnévvel együtt fórumon/facebookon is.

Ezzel személyiségi jogokat sértettem?



2019. ápr. 24. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát olyan csatornán leírtad xXxKingBoyxXx-nek hogy ő a valóságban Jóska Pista. Ha tényleg csak ő láthatta, akkor nem. Ez olyan mintha lenne a facebookon egy kamuprofil, te meg ráírsz üzenetbe hogy tudod hogy a valóságban kicsoda.
2019. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel csak ő volt a közelben, csak ő láthatta.
2019. ápr. 24. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ah, értem. Tehát publikus chat volt, csak elméletben 2 résztvevővel. Itt az a gond hogy ha ő azt mondja volt más is a közelben, akkor személyiségi jogokat sértettél.


Csomó MMORPG-ben pl az adminok tudnak láthatatlanok lenni, akár ezt is mondhatja, így más is hallotta.


Mellesleg ilyenért ne nagyon aggódj mert kb a rendőrség kiröhögi :)

2019. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hallhatta*
2019. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!