Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudom feljelenteni az...

Hol tudom feljelenteni az önkormányzatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hol tudom feljelenteni az önkormányzatot?

Azért szeretném mert még nem kaptuk meg az önkormányzattól a fát amit már decemberben mindenki megkapott és már júniusban vagyunk. Nem is a fáról van szó igazából,hanem hogy milyen szemtelen a polgármester. A fát szétosztották egymás közt, tiszta röhej. Nem csak mi nem kaptuk meg hanem még pár család de ők nem mernek tenni semmit.

Remélem érthető voltam :)



2019. jún. 4. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beslattyogsz a rendorsegre, aztan elmondod, hogy feljelentest kivansz tenni.
2019. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Az önkormányzatnak nincsen főnöke, azt ti választjátok. Írásban kérd, arra köteles 30 napon belül írásban válaszolni. Mi a jogi alapja annak, hogy nektek jár fa? Mert ha semmi, akkor nincs hol reklamálni.
2019. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es

Ez szociális tűzifa ez meg jár

-a családban élők esetében az öregségi nyugdíjminimum 250%-át, azaz 71.250-Ft/fő összeget

2019. jún. 4. 22:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy nem haladja meg
2019. jún. 4. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nav nyomozóhivatala....
2019. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, teljesen jó szándékból írok. Ha fel is jelented ezért az önkormányzatot, akkor sem lesz ennek semmi következménye. Pont azért nem adták oda, mert megtehetik. A fát úgy sem fogod megkapni, de ha meg is kapod, őket akkor sem fogják megbüntetni. Ha pedig jogosult vagy erre, nem biztos, hogy megéri neked egy ilyen ügybe belemászni. Nem véletlen nem tesz semmit a többi család, semmi esélyetek nincs ellenük.
2019. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!