Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nincs szabadnapom,7 nap...

Nincs szabadnapom,7 nap munkanapom van a munka helyen. Hova tudok fordulni? Hol tudom feljelenteni?

Figyelt kérdés

Még orvoshoz sem engedett el a főnököm!


Köszönöm a válaszokat!


2018. dec. 18. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Be vagy zárva?
2018. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így is mondhatjuk! Karácsony előtt mindig ezt csinálja, kirúgna ha problémáznék azt meg nem engedhetem meg magamnak!
2018. dec. 18. 12:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerinted logikus,hogy egy hazugságot kérdezek? Ez a kereskedelem... Ez még éjjel is nyitva lenne csak, hogy fogyjon a szarja.
2018. dec. 18. 12:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Ott fogom hagyni! De még nincs másik addig nem!
2018. dec. 18. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
én meg nem tudok komolyan válaszolni az ilyen életképtelen emberek hülye kérdéseire, még akkor sem, ha nem vagyok Fidesz-bérenc...
2018. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Ó, de hát megmondta a Fidesz, hogy ilyen nincs, hogy valakit kirúgnak, ha nem túlórázik! Az önként vállalt túlóra azért önként vállalt, mert önként vállaltad.

Sőt, a rabszolgatörvénynek köszönhetően jobb alkupozícióba kerülsz a munkáltatóval szemben! Érted ezt?

Vésd az eszedbe, te önként, szabad akaratodból túlórázol, és ráadásul még az alkupozíciód is igen jó! Tehát neked mindez nagyon jó, akkor is, ha nem tudsz róla, úgyhogy ne sírjál itt nekünk büdös lipsi, menj csak vissza szépen GDP-t termelni!!

2018. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Kereskedelemben nem találsz állást?

Ó te szegény. 😪

2018. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Be vagy egyáltalán jelentve? Ha nem, akkor nem sokat tehetsz, mert hivatalosan te ott se vagy. Ha elmész orvoshoz kiderült, mert ott észreveszik, hogy van-e fizetve utánad tb, vagy nincs. Lehet, ezért nem enged orvoshoz.

De esélyes, ha még be is vagy jelentve, hogy papíron minden a legnagyobb rendben, 8 órát dolgozol. Bár az is előfordulhat, hogy ha ellenőrzést kapnak, hogy valahogy elővarázsolják a munkaidő beosztást, amin csodák csodájára pont be vagy osztva akkorra.

Mindenesetre annyit megpróbálhaszt, hogy panasszal élsz. Ezt online is megteheted, az alábbi linken:

[link]

2018. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Huu de okos itt mindenki csak arra nem tudtak válaszolni amit kérdeztem.

Köszönöm kedves utolsó az értelmes választ!

2018. dec. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!