Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen értesítést kaphattam a...

Árokpart kérdése:

Milyen értesítést kaphattam a Budapesti Kormányhivataltól ha egyébként dunántúli vagyok?

Figyelt kérdés
Holnap átveszem az ajánlott értesítést és nyílván megtudom, viszont egy kicsit meglepődtem, mert semmilyen hivatalos ügyem nincsen sehol folyamatban, illetve tartozásom sincsen állami szerv felé. Okmányom sem járt le, egyedül a kocsink műszakija jár le ebben a hónapban. Emiatt is küldhetnek figyelemfelhívó levelet és ráadásul nem helyi szervtől jön?
2019. jún. 13. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy tippem: a holnapi értesítésben benne lesz, hogy milyen dolgod van a kormányhivatallal. Erre egészen komoly összeget is merek tenni.
2019. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdésed inkább az Ezotéria rovatba való-

Ott foglalkoznak jóslással, ne mi jósoljuk meg a Politika rovatban, mit fogsz holnap olvasni abban a levélben.

2019. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a törvény azt írja, hogy a hatóság az illetékességi területén kívül is eljárhat, másrészt ha például Budapesten ingatlana van, akkor ők illetékesek.


De ma kiderül...

2019. jún. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na mi volt az?
2019. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
?
2019. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére a nyugdíjfolyósítótól jött egy jelentéktelen dolog miatt. Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. jún. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!