Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A tanulmányok elvégzése után...

A tanulmányok elvégzése után mikortól kell TB-t fizetni?

Figyelt kérdés
Neten próbáltam utána nézni, ott az érettségivel kapcsolatban azt találtam, hogy mivel októberig még érvényes a diák addig azt nem kell fizetni(egyetemi hallgatóknak viszont kell). Az én esetemben az a helyzet, hogy tavaly érettségiztem és idén maradtam érettségire épülő szakmán még plusz egy évre. A ballagás május 3-án bizonyítványosztás pedig júni 5-én volt. Meddig vagyok jogusult még ingyenes ellátásra és kell valamit tennem vagy ezt magától rendezi a rendszer?
2019. jún. 24. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a nav-hoz ők pontosan elmondják.
2019. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Október 31-ig, plusz van 45 nap türelmi idő. Gyakorlatilag dec 14 vagy 15.-étől kell fizetned.
2019. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
December 16-tól van fizetési kötelezettséged.
2019. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha decemberig nem dolgozol, akkor bemész a NAV ügyfélszolgálati irodájára és ott intézed a fizetést, vagy honlapról letöltöd a nyomtatványt és neten rendezed.
2019. jún. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!