Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet bármi következménye ha...

Lehet bármi következménye ha egy 12 éves fiú és két barátja egy másik fiút megver 8 napon túl gyógyuló sebei lesznek, borda töréssel, orr töréssel?

Figyelt kérdés
Akit a fiam megvert a szülei rendőrségi feljelentést tettek, iskolában jelezték ez. Sajnálom ami történt se ezzel tönkretehetik egy gyerek életet. Tiszta ideg vagyok mi lesz ebből.
2019. júl. 14. 12:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Pont 12 év a büntetesi korhatár. Ha úgy vesszük javító nevelő intézetbe csukhatják.
2019. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hála istennek lehet,és meg is érdemli.

Mi a francért nem lehetett megnevelni ezt a kis....?!!

Undorító

2019. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nevelve van, nincs elkapatva de valami idiota fortniteos jatekon osszevesztek.a fiam megakarta venni tole de kisfiu nem adta oda neki.

Ha tudtam volna ez lesz nem engedtem volna meg es nem adtam volna penzt.

2019. júl. 14. 12:17
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Hogy mi lesz ebből?

Ha te nem tudtad a saját fiadat normálisan nevelni, akkor majd saját kárán tanulja meg.

Inkább a megvert gyereket sajnáld.

Az ő életét is tönkretette a kisfiad".

Ki tudja milyen lelki sebeket szerzett?


Valószínű a te gyereked hamar kiheverni a büntetését.

Viszont nálatok te vagy a hibás.

Miért nem tudtad megnevezni a fiad?

2019. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Hiába áltatod magad! Az a gyerek, aki egy kicseszett számítógépes játék miatt képes péppé verni egy másik gyereket, az NINCS NEVELVE!!!

Nem a bántalmazott gyerek szülei teszik tönkre a gyereked életét, te vagy a hunyó, ha tetszik, ha nem. Nagyon jól tették, hogy feljelentést tettek, végre valaki fellép az ilyen kis neveletlen netfüggő kis p*csök ellen.

2019. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Lesz is következménye.

Gondolkozz már egy kicsit kérlek...

Csonttörés, bordatörést okozott a fiad. Ez nem holmi, rossz csíny. Bűncselekmény. Te, pedig még most is a fiadat mentegeted, hogy mi lesz vele.

Még jó, hogy azt nem mondod, a sérült gyerek az oka mindennek, mert ott volt.

Hamarabb kellett volna, megnevelned. Most majd a rendőrség következik.


És tényleg gondolkozz el, ha a te 12 éves fiadat ugyanígy megverik, akkor is az elkövető jövőbeni életéért aggódsz, hogy mi lesz vele?

2019. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is borzasztó szemetszúró "de ezzel tönkre tehetik a gyerek életét". Miért mi lett volna számodra a normális? Ejnye bejnye ne törd már el a bordajat, meg be zuzd már be az orrát szaros 12 évesen. Gondolkozz már, fordított esetlben te mit tennél? Vagy ha már ilyen idősen ezt megengedi magának felnőtt korában mi lesz?
2019. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
98%

"ezzel tönkretehetik egy gyerek életet"

Igen, a fiad és a másik kettő tönkretették annak a szegény fiúnak az életét. Ráadásul ahogy írod, egyáltalán nem tudja fegyelmezni magát a fiad. Egy vacak játék miatt képes ilyen módon bántalmazni a másikat... inkább nézz magadba, hol rontottad el.

2019. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Most olvastam, hogy valamit el akart venni tőle a fiad.

Na, most így az a nagy helyzet, hogy ez rablás így. Tehát, nem csak súlyos testi sertés, hanem rablás.

Egy jó bíró ezért, éveket adhat. Tököl településen van fiatalkorúak börtöne, oda kerülhet be.

2019. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Borda törés? Orr törés? Jesszus. Örúl neki, hogy nem verték agyon, mert ha a fiadon múlik, az is lehetne most a kérdés, hogy 12 évesen gyilkosságért elítélik-e.

Otthon mi lett ennek a következménye?

2019. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!