Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknél nincs a képben másik...

Akiknél nincs a képben másik szülő, azok hogy oldják meg az anyák, apák napját?

Figyelt kérdés

Vegyem ki 2 hétre amíg készülnek, és maradjon le minden más programról is, vagy adjon elő/készítsen ajándékot a nagyszülőnek(aki nem lesz ott, rossz a viszony)


A mi csoportunkban csak nálunk nincs képben apa, de tudom, hogy a másik csoportban lévő kisgyereknek nincs anyukája, őt kivették 2 hétre az anyáknapi időszakban.


2019. máj. 28. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagyszülők szoktak menni ilyen esetben. Ha nálatok nincsenek, akkor nem tudom, mi a jó megoldás.
2019. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én haza fogom hozni ebéd után aznap, amikor az apák napi ünnepség lesz délután.

Teljesen felesleges és fájdalmas lenne neki, ha ott lenne, szerepelne és nem lenne senki, akihez odamehet felköszönteni.

2019. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi csoportunkban van egy félárva fiú. Neki a mamája volt az anyáknapján (kirándulás volt, meg műsor).

SZóval ők így oldották meg.


Szerintem akkor az ellenkező nemű szülő megy, hisz ő pótol mindenkit.

Tehát te vagy anya is meg apa is, nem?


2 hétre ezért kivenni? Kinek van annyi szabija meg toleráns munkahelye? Mi ketten vagyunk 1 gyerekre, de még néha nekünk is gond, mikor ki legyen otthon.

2019. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy túlzás kivenni ezért a gyereket!

Én még apák napjáról soha nem hallottam, hogy külön tartottak volna, lehet, ez mostanában szokás.

Sajnos bármennyire is fájó, de ott az az egy szülő pótolja az apát és az anyát is, ezt a tanárral meg kell beszélni, és ha normális, akkor másként harangozza be az anyáknapját, pl. szülők napja, anyák-apák napja, vagy valami hasonló. Azért egy közösségben elvárható, hogy ilyen esetekben ne hozzanak egy gyereket sem kellemetlen helyzetbe.

2019. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm kislányának a csoportjába Szülők Napja szokott lenni. Nem értettem miért nem Anyák napja, de mosmár igen :) Kezdeményezzétek a pedagógusnak az ötletet!
2019. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére nálunk nem ünneplik az apák napját egyébként nem tudnám hogy oldanám meg
2019. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcséim félárván nőtek fel, csecsemőkorukban veszítették el az anyukájukat (anyu ikertestvére volt).

Anyu és a mama mentek anyák napjra mindig; de a lányomnál egy kislánynak az apukája szokott jönni, bájos volt a mackó az anyukák között :)

Én elég furának tartom, ha kiveszik a gyereket emiatt az oviból. Normális család tudja jól kezelni a helyzetet.

2019. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként csak nekem nem volt apám,oviban-iskolában nagyon sok frusztráló helyzet,kérdés volt ez miatt,amit nagyon utáltam.Én örültem volna ha nem kellett volna ott lennem.
2019. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az évek alatt hozzászoktam, hogy nincs apám. Egy időben nagyon nehéz volt, ragaszkodtam minden emlékhez, akkor nem bírtam volna ki egy ilyen műsort (bár akkor ilyen nem is volt), aztán gyûlöltem apámat, akkor nem is akartam volna egy ilyet. 25 éves koromra jutottam el oda, hogy teljesen semleges. Szimplán nem érdekel és azzal, hogy elhagyott, ő veszített, nem én. Nem tudom a gyermeked ismerte e az apját, vagy milyen (volt) a kapcsolat. De szerintem én beszélnék a pedagógussal, és a műsor napján otthon maradnék vele, és csinálnánk egy közös programot.
2019. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs apák napja ,soha nem is volt .
2019. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!